Free Porn manotobet takbet betcart betboro megapari mahbet betforward 1xbet

Autentické príbehy, nadčasové témy

Dizajnový domček na kolesách uprostred prírody

- Reklama -

Aj dnes vám ukážeme jedinečný glamping u našich českých susedov. Miesto, ktoré je sebestačné a kde nájdete všetko potrebné k pohodlnému pobytu a zároveň na samote, kde zabudnete na starosti všedných dní.

Domček s názvom Mobile Hut prestavuje vysoko funkčný pojazdný dom, ktorý ponúka plnohodnotné bývanie a rekreáciu. Je nielen štýlovo zariadený, ale zároveň má svojich hosťom ponúknuť dokonalý komfort uprostred samoty. Zvonku vyzerá menší, ale vo vnútri má celkovo veľkorysý priestor. Interiér je tak veľmi dobre riešený s dostatočným úložným priestorom.

Komfortný kuchynský kút poskytuje vybavenie na prípravu jedál. Jedálenská časť s výhľadom a s priestranným pohodlným sedením je dominantou priestoru. O atmosféru sa postará krbová piecka.

Biela kúpeľňa

Glampingové domčeky sa líšia od klasickej stanovačky tým, že ponúkajú ľuďom zázemie, na ktoré sú zvyknutí zo svojich domovov. Preto aj v tomto prípade nechýba malá kúpeľňa s toaletou, sprchou a umývadlom. Aby priestor nepôsobil stiesnene, zvolili bielu farbu a naozaj to vyzerá nielen vzdušne, ale čisté línie tomu dodávajú ešte väčší šmrnc. To je zároveň dôkaz, že luxusné prevedenie nepotrebuje veľa metrov štvorcových.

Originálne podkrovie

Spací kút je riešený schodíkmi nad kuchynkou. Zároveň však ponúka skutočne nadštandardné rozmery pre dve osoby. Veľké strešné okno poskytne počas horúcej letnej noci príjemný vánok alebo môžete pozorovať hviezdnu oblohu. Mimochodom, zo všetkých lôžok môžete pozorovať hviezdy nad hlavou, pretože interiér je v podstate prepojený so svojím okolím.

Zážitky a nádherný dizajn v jednom!

“Zakúrte si v kachliach, otvorte fľašu dobrého vína alebo piva a rozjímajte. Tu neexistuje náhlenie, ani stres. Nadýchajte sa čerstvého vzduchu, vyrazte s košíkom na huby, túlajte sa krajinou, nasadnite na bicykel alebo počítajte srnky a zajace. Čaká na vás krásna lúka a skvelé zážitky.”

Amazing Places

Nová forma mobilného bývania?

S ohľadom na svoje okolie a energie – aj takto môžeme zhrnúť toto ubytovanie. Energetický systém, hi-tech batérie, nádrž na vodu, filtre, spalovací záchod (ide o švédsku technológiu), krbové kachle a plynové vykurovanie vám zaistia pohodlie plnohodnotného domova za minimálne náklady. Ľahká a odolná konštrukcia zo sendvičových panelov s vami prežije všetky vaše dobrodružstvá.

“Náš dom na kolesách sa nachádza na nádhernom mieste v rohu lúky pri lese. Miesto je v tesnej blízkosti kúzelného Kokořínska a Českého stredohoria. Najbližším mestom je Úštěk. Presnú lokalitu vám ale prezradíme až po potvrdení rezervácie.”

Majitelia

Pripravila Martina Baumann, zdroj: Amazing Places

- Reklama -

Súvisiace príspevky

- Reklama -