Autentické príbehy, nadčasové témy

Dlhá výdrž bez káblov

0

Dlhá výdrž bez káblov

Nový Walkman S764 v sebe spája kvalitný zvuk, bezdrôtovú technológiu, prehrávanie videa a dostačujúcu kapacitu 8 GB. To z neho robí zábavného spoločníka na dlhé chvíle. Tenké štýlové telo v sebe ukrýva batériu s výdržou až 50 hodín nepretržitej hudby, či 10 hodín videa. Navyše vás vďaka rozhraniu Bluetooth a voliteľným bezdrôtovým slúchadlám už nebudú obmedzovať zbytočné káble.


Sloboda v každom smere

Objavte slobodu a pohodlie bezdrôtového prenosu prostredníctvom rozhrania Bluetooth. Nový štýlový Walkman NWZ-S764 v kombinácií s voliteľnými slúchadlami Sony MDR-NWBT10 predstavuje ideálnu dvojicu na prehrávanie hudby bez káblov. Batériu slúchadiel môžete dobíjať prostredníctvom vášho PC alebo priamo z prehrávača Walkman. Hudbu bez káblov tak môžete na jedno nabitie počúvať nepretržite až 4 hodiny. Praktické ovládacie prvky na slúchadlách umožňujú nastavenia hlasitosti, prehrávania/pozastavenia a prepínania skladieb dokonca aj vtedy, keď máte Walkman uložený hlboko vo vrecku alebo v batohu. Prehrávač v zostave so základnými slúchadlami dokonca vydrží prehrávať hudbu až 50 hodín bez prerušenia a poskytuje 10 hodín nepretržitého pozerania videí.


Kvalita a zábava

Počúvanie hudby bez káblov poskytuje nevídanú slobodu pohybu takže si svoju obľúbenú hudbu dokonale vychutnáte pri športovaní, či tancovaní. Tancovať a spievať vás totiž prinúti karaoke funkcia, s ktorou určite zažijete veľa zábavy. Vynikajúci zvuk zabezpečujú štyri technológie z rodiny Clear Audio Technologies: Clear Bass, Clear Stereo, DSEE (Digital Sound Enhancement Engine) a základné slúchadlá EX. S týmto štýlovým Walkmanom z dielne Sony sa tak nudiť určite nebudete ani na dlhých cestách. Sony Walkman NWZ-S760 je navyše dostupný v troch farebných prevedeniach: podmanivej čiernej, hravej fialovej a elegantnej bielej.

Nový prehrávač Sony Walkman NWZ-S764 je v predaji od septembra 2011 za 129 €.

Words & Photos: Seesame

www.sony.sk