Autentické príbehy, nadčasové témy

Dokonalé kino s 3D obrazom aj zvukom

0

S novým Blu-ray 3D domácim kinom Sony BDV-IZ1000W už do kina chodiť nemusíte. Dokonalý filmový zážitok totiž prinesie priamo do vašej obývačky. 3D formát si navyše vychutnáte nielen v obraze, ale aj zvuku. Postarajú sa o to bezdrôtové štýlové reproduktory s výkonom až 1000 wattov. Pomocou jedného dotyku sa sami nakalibrujú tak, aby sa prispôsobili akustike akejkoľvek miestnosti. Vylepšená Blu-ray technológia sa okrem dokonalého Full HD rozlíšenia stará aj o zvyšovanie kvality obrazu pri prehrávaní DVD. Ak to zhrnieme, program kín vás už odteraz nemusí vôbec trápiť.


Elegancia a výkon

V novom domácom kine Sony typu all-in-one sa spája elegancia a nekompromisný výkon. Tenučké, jemne naklonené reproduktory v sebe skrývajú neuveriteľnú silu s  výkonom až 1000 wattov. Na výber pritom máte 5.1 aj 7.1 kanálovú zostavu. Zadné reproduktory S-AIR sú bezdrôtové, takže vám v obývačke už nebudú vadiť nijaké káble. Krásny dizajn a chýbajúce káble reproduktorov S-AIR z nich robia štýlový doplnok do vašej obývačky. Navyše sa stlačením jedného tlačidla dokážu všetky reproduktory nastaviť tak, aby ste mali v každej izbe ideálnu akustiku. Technológia Digital Cinema Sound sa postará o skutočný zvukový kino zážitok a tak budete mat dojem, že ste priamo v kine.


Filmová zbierka vo vysokom rozlíšení

Ďalšou prednosťou Blu-ray domáceho kina Sony IZ1000 je integrácia s internetom prostredníctvom BRAVIA Internet Video. Môžete tak priamo z internetu prenášať hudbu, video a dokonca aj televízne programy bez potreby ukladania dát. Prídavný hardvérový kľúč Sony USB UWA-BR100 sa naopak postará o bezdrôtový prístup do vašej LAN siete a k počítačom podporujúcich DLNA technológiu. Budete mať teda prístup k filmom nielen na internete, ale aj vo vašom počítači bez potreby prepájania káblom. Navyše IZ1000 dokáže zvýšiť kvalitu formátu DVD a tak si môžete svoju zbierku DVD filmov vychutnať s úplne novým zážitkom. So spomínanými funkciami na tvorbu vlastnej filmovej knižnice budete mať dostatočne široký výber obľúbených filmov vo vysokom rozlíšení. V spolupráci s vysokovýkonnými reproduktormi a vynikajúcim zvukom už naozaj nebudete musieť chodiť do kina.

Blu-ray 3D domáce kino Sony BDV-IZ1000W je dostupné za cenu 1007 €

Words & Photos: Seesame

www.sony.sk