Autentické príbehy, nadčasové témy

Dolce&Gabbana uvádza l’eau the one

0

Dolce&Gabbana uvádza l’eau the one

Pre ženu, ktorá musí byť každý deň jedinečnou, Dolce & Gabbana uvádza l’eau the one; novú, delikátnu toaletnú vodu originálnej parfumovanej vody.L’eau the one, svieža a sladká ovocná vôňa je ľahšou, no zvodnou interpretáciou pôvodnej vône the one, určenou pre divu, ktorá okolo vás nikdy neprejde bez povšimnutia, pričom však túži po vôni s ľahším pôsobením.

L’eau the one  na vás zapôsobí rovnako zvodne a veľkolepo ako žena, ktorá si túto vôňu zvolí. Je ukrytá v rovnako luxusnom flakóne ako pôvodná parfumovaná voda, ale skrášľuje ju rafinovanejší uzáver vo farbe bieleho zlata, ktoré nahrádza zlatú farbu uzáveru parfumovanej vody. Novinkou je aj farba loga – pôvodná čierna sa zmenila na svetlý, biely odtieň.

„Pri vymýšľaní názvu pre túto vôňu sme sa chceli pohrať so slovami, chceli sme, aby názov novej vône odrážal ľahkosť a sviežosť vody. L’eau the one je modernou, ľahšou verziou originálnej parfumovanej vody,“ vysvetľujú Domenico Dolce a Stefano Gabbana.

Reklamnú kampaň vytvoril Jean-Baptiste Mondino, ktorý pri nej nadviazal na predchádzajúcu kampaň pôvodnej parfumovanej vody. Kampaň na vôňu l’eau the one pritom zachytáva sviežu eleganciu tejto novinky a opäť je oslavou vyžarovania supermodelky Gisele Bünchen.

Vášnivá a očarujúca Gisele je stelesnením modernej divy: elegantnej, sebavedomej a žiarivej. Je skutočne jedinečná.

L’eau the one v sebe zachytáva príjemné tóny originálneho parfumu, avšak v podobe toaletnej vody: zvodne hrejivé, orientálno-kvetinové tóny sú tak obohatené o svieži, ovocný charakter.

Hlava: osviežujúci bergamot a žiarivé, slnkom napojené ovocné tóny mandarínky, liči a broskyne.   

Srdce: šťavnaté tóny slivky a exotického ovocia s dotykom konvaliniek, jazmínu a ľalie Madonna.

Základ:  zvodná ambra, pižmo a mach v harmonickej zmesi so zmyselnou vanilkou a vetiverom.

L’eau the one

L’eau the one – toaletná voda        50 ml            2 050,- Sk
                                                             75 ml            2 650,- Sk

Okúsiť „chuť“ Dolce Gabbana  l’eau the one je také jednoduché.

www.glamour-co.sk
www.fann.sk   
www.dolcegabbana.it