Autentické príbehy, nadčasové témy

Dva dni plné módy a hudby

0
Dva dni plné módy a hudby

Eventy magazínu Milliard Sun vždy patria k príjemným prekvapeniam a oživeniam monotónnych a ubehaných dní. Posledná akcia vo Vysokých Tatrách bola však iná, odlišná, plná elegancie, módnych prehliadok a hudby vo vysokohorskom prostredí.

V dňoch 23. 9. a 24. 9. sa magazín Milliard Sun presťahoval z Bratislavy do krásneho prostredia Vysokých Tatier, kde našiel dočasný domov v hoteli Kontakt, ktorý sa nachádza v Starej Lesnej. Práve tu sa uskutočnila dvojdňová akcia, venovaná predstaveniu nového vydania spomínaného magazínu spolu s vrcholom – koncertom speváckej divy Lucie Bílej.

Samozrejme, dvojdňový program ponúkal oveľa viac, takže pozvaní hostia sa počas pobytu v Tatrách ani chvíľku nenudili. Zaujímavosťou bolo, že program sa konal jednak v priestoroch hotela Kontakt, ako aj v nádherne vyzdobenom stane pred hotelom od Bran Marquees, o ktorého výzdobu sa postarala firma Kvety Rado.

Event sa začal už v piatok večer slávnostným otvorením výstavy chorvátskeho maliara Željka Seleša, ale i predstavením diel ateliéru Fenix Glass design, ktorý reprezentuje Achilleas Sdoukos.

Potom už nič nestálo v ceste módnym prehliadkam, ktoré prebiehali v stane. Spoluprácu na módnej prehliadky a modelky zabezpečila spoločnosť Amilen. Na móle mohli hostia obdivovať kolekciu športovej módy spoločnosti Suwisport (predstavila exkluzívnu značku Kjus a 7Sphere), no takisto luxusné kožuchy Bortolami, elegantná móda Luisa Cerano a nádherné hodvábne modely Marchallé. Na nohách modeliek sa zaskveli topánky, ktoré dodala na prehliadku sieť predajní Rela.

Na záver večera sa v priestoroch hotela Kontakt konala recepcia s hudobným programom.

Vyvrcholenie prišlo v sobotu, keď sa mólo z predchádzajúceho dňa zmenilo na pódium, na ktorom vystúpila Lucie Bílá. Stan, kde prebiehal program, pripomínal nádhernú sálu. O úvod sa postarala ochutnávka prémiových vín od Cork Wine Bar, člena skupiny Winetime.

K lahodnému vínku sa na pódiu predstavila speváčka Anka Repková so svojou skupinou, aby neskôr program pokračoval žrebovaním hodnotných cien. Šťastní hostia, ktorých číslo vyslovil moderátor večera Peter Obert, získali ceny od kasína Rebuy Stars, spoločnosti Suwisport a obchodov s obuvou Rela.

Potom už pódium patrilo českej speváckej dive Lucii Bílej, ktorá svojím spevom priviedla hostí do varu. Jej vystúpenie spoločne s klaviristom Petrom Maláskom ponúklo návštevníkom náruč skvelej hudby a speváckeho majstrovstva. Na záver koncertu moderátor pozval na pódium šéfredaktora magazínu Milliard Sun Petra Fritza. Ten predstavil nové vydanie Milliard Sun, na obálke ktorého zažiarila samotná Lucie Bílá. K nemu sa neskôr pridali aj umelecký sklár Achilles Sdoukos s exkluzívnym darčekom pre Luciu, obálkou magazínu zaliatou do krásneho skla a ďalší gratulanti.

Po prekvapení večera Lucia Bílá zaspievala ešte dve piesne, aby prenechala priestor na spoločnú zábavu a hudbu rockovej skupiny She and Me.

Na záver by sme sa chceli poďakovať aj ďalším partnerom, ktorí spolupracovali na evente.

Poďakovanie patrí: Mary Kay za líčenie modeliek, Farouk za účesy pre modelky, spoločnosti Auto Poprad za skvelé automobily, My Home za zapožičanie stojanov na výstavu maliara Željka Seleša, Emottion za to, že zapožičala do stanu pódium, kasínu Rebuy Stars za zábavu pre dychtivých hráčov a internetovému zlatníctvu iZlato.

Peter Fritz
Fotografie: Jano Karaffa Photography