Autentické príbehy, nadčasové témy

Dvojica vôní Replay

0

Dvojica vôní Replay

Každý máme právo voľby ako prežiť svoj život. Môžeme akceptovať pravidlá, pridať sa k davu a pravdepodobne tak prežiť spokojný život. Bude obyčajný, alebo existuje spôsob ako urobiť z každého dňa niečo výnimočné a vzrušujúce?

Aby sa obyčajné stalo výnimočným…

Hlboko vnútri v každom z nás tkvie kúsok tvorivosti, ktorá nám umožňuje premeniť obyčajné chvíle na výnimočné. Máme schopnosť urobiť z každého obyčajného dňa deň čarovný… Tak na čo čakáte:

Značka Replay obohatila životy svojich priaznivcov o svieže a povzbudzujúce zážitky. Kto by si zvolil obyčajný život, keď má príležitosť vytvoriť si jedinečný svet podľa vlastných predstáv?

Replay for her! a Replay for him! Sú nové vône evokujúce bohémsky charakter a štýlovosť. Poskytujú vám uvoľnenie, ktoré vás presvedčí o tom, že nič nie je nemožné. Otočte sa chrbtom k nude a jednotvárnosti – každý deň môže byť výnimočný!

Postavte sa k svojej budúcnosti s otvorenou mysľou, konajte rýchlo a vždy vyhľadávajte zábavu a jedinečnosť. Vône Replay for her! a Replay for him! vás budú spoľahlivo inšpirovať a prenesú náladu a chuť zabávať sa do vášho každodenného života. Príležitostí je dosť, stačí sa ich len chopiť.

Replay for him! a Replay for her! Predstavujú vybrané spojenie zložiek, ktoré prebúdza zmysly, povzbudzuje predstavivosť a umožňuje vytvoriť si jedinečný svet podľa vlastných predstáv. Vďaka nim máte bohémsky život na dosah…

Dámska Replay for her!
Replay for her! Vyjadruje novú štýlovosť a nový postoj k životu. Je príťažlivá, pestrá a sebaistá, inšpirovaná mladou, nezbednou bohémkou, ktorá si vychutnáva život. Je neprehliadnuteľná a sexi, pričom svoj štýl a postoje zdôrazňuje vôňou.

Hlava
Tóny chutných jabĺk v kombinácii s povzbudzujúcimi citrusovými plodmi si vás okamžite získajú. Osviežujúca iskra…
Srdce
Pestrá sladkosť sliviek s Mirabelle je nevinnou pozvánkou do sebaistého srdca vzácnych drevín. Nečakané a vyzývavé…
Základ
Oslnivé tóny fazuliek tonky vás zahalia do bohatého voňavého kokteilu – sladkého, lahodného, príjemného…

Pánska Replay for him!
Replay for him! prebúdza zmysly muža, stimuluje jeho inšpirácie a tvorivosť, vyvoláva náladu pravého bohéma. Aromaticko-drevitá vôňa priam srší energiou, je prísľubom očakávaní a ubezpečuje muža, že má všetko pod kontrolou. Ideálny doplnok pre sebaistého muža, ktorý si rád vychutnáva život…

Hlava
Stimulujúca vôňa kardamónu sa spája s iskrivým citrusom do príťažlivého koktailu – povzbudzujúceho, spontánneho, prekypujúceho tvorivosťou…
Srdce
Hrejivosť a intenzita muškátového orieška obohacujú aromatické tóny. Dodávajú energiu a sebavedomie mužovi, ktorý vždy nasleduje vlastné inšpirácie.
Základ

Hodvábny a dymový charakter guaja dominuje zmyselnému, ambrovému základu. Pôsobí vznešene a elegantne, vnáša do vône obdivuhodne mužné povedomie.


Flakóny

Flakóny vôní Replay sú dokonalou zmesou tradičných a moderných prvkov. Sú inšpirované nádhernými príťažlivými ornamentami a šperkami.
Tvary flakónov pripomínajú dávne vzácne flakóny. Flakón dámskej vône Replay for her! Je ozdobený kvetinovým, okrúhlym dizajnom. Pôsobí majestátne, evokuje kvalitu a trvácnosť.

Pánska vôňa Replay for him! sa predstavuje vo flakóne obdĺžnikového tvaru. Pôsobí mužne, jednoducho a originálne. Tvar flakónu pôsobí výrazne, flakón ozdobia vytesané vertikálne pásy.

Označenia oboch vôní vás ihneď oslovia – vryjú sa vám do pamäti, pričom evokujú modernú štýlovosť.


Balenie

Vonkajšie balenie vôní Replay upúta svojím výrazným dizajnom. Jednoduchý tvar, čisté, jemné línie. Dámska vôňa Replay for her! sa predstaví v balení v bielom podkladovom odtieni, označenia upútajú červeno-čiernou kombináciou. Pánska vôňa Replay for him! Prichádza v čiernom balení s bielo-červenými označeniami. Podklad balení zdobia rovnaké motívy ako flakóny vôní.


Televízna kampaň

Uvedenie novej dvojice vôní Replay podporila reklamná kampaň pod réžiou Kota Bolofa. Bolofo v televíznej kampani odráža príťažlivosť a jedinečnosť vôní s bohémskym šmrncom a presvedčivo stvárňuje jedinečnú atmosféru, ktorú vône Replay vytvárajú.


Sortiment

Replay for her!
Toaletná voda: 20 ml, 40 ml, 60 ml, 100 ml
Sprchový gél: 200 ml
Telové mlieko: 200 ml
Dezodorant v spreji: 150 ml

Replay for him!
Toaletná voda: 30 ml, 50 ml, 75 ml, 125 ml
Voda po holení: 50 ml, 75 ml
Sprchový gél: 200 ml
Tuhý dezodorant: 75 gramov
Dezodorant v spreji: 150 ml

Prehrajte si svoj život a vytvorte si lepšiu budúcnosť.

www.fann.sk
www.glamour-co.sk
www.replay.it