Free Porn manotobet takbet betcart betboro megapari mahbet betforward 1xbet

Autentické príbehy, nadčasové témy

ELEMENTY BY DOMI KRAMER: Dávka energie od značky Fusakle

- Reklama -

Nová kolekcia ELEMENTY od značky Fusakle v spolupráci s dizajnérkou Domi Kramer poteší milovníčky jogy, aktívneho životného štýlu a čistého minimalistického dizajnu. Spája ajurvédske elementy ako oheň, voda, vzduch, zem a priestor.  

Kolekcia bola vytvorená podľa princípov slow fashion v malých výrobných dávkach, ktoré sa budú podľa potreby dopĺňať.  Jej súčasťou sú legíny, crop topy, ponožky, mikiny, tričká, šatky a čelenky. Produkty sú z príjemných materiálov a pohodlných strihov ideálne na aktívne chvíle, relax i na každodenné nosenie.

Vybrané produkty sú vyrobené z organickej bavlny a recyklovaných materiálov.  Jednotlivé dizajny, ktoré vychádzajú z piatich elementov – oheň, voda, vzduch, zem a priestor, sú navzájom kombinovateľné.  Celú kolekciu navrhla slovenská dizajnérka Dominika Kramerová, ktorá momentálne žije na Bali. Produkty sú vyrobené lokálne, ako aj všetko z dielne značky Fusakle, ktorá vyrába výlučne na Slovensku a v ČR.

Značka podporuje lokálnou výrobou zamestnanosť v rôznych regiónoch Slovenska a minimalizuje ekologické dopady. Produkty tak necestujú cez pol sveta, kým sa dostanú z výroby k rukám konečných zákazníkov. 

Už teraz si môžete jednoducho nájsť svoj element a cíť sa dobre. Je to dávka radosti, energie a dobrého pocitu. Kolekciu Elementy nájdete na www.fusakle.sk.

Titulná fotografia: Elementy Voda

Foto: Fusakle

Článok bol zverejnený v časopise Milliard Sun (jar/leto 2022)

- Reklama -

Súvisiace príspevky

- Reklama -