Autentické príbehy, nadčasové témy

Esencia luxusu Kylie Minogue

0

Austrálska speváčka Kylie Minogue dokázala poraziť samú seba. Keď jej v roku 2004 diagnostikovali rakovinu prsníka, všetko nasvedčovalo tomu, že sa blíži koniec jej úspešnej kariéry. Kylie sa však nevzdala, porazila zákernú chorobu a opäť žiari vo svete showbizu. Fanúšikovia, ktorí majú radi jej extravagantné koncerty majú teraz šancu navštíviť jej koncert v neďalekej Prahe.

Presne o týždeň, 2. marca, sa Kylie Minogue predstaví v pražskej O2 aréne so svojou novou show, s ktorou vyrazila na svetové turné. Aphrodite: Les Folies tour predčí všetky očakávania a jej fanúšikovia určite toto odvážne tvrdenie potvrdia. Do Prahy prichádza austrálska diva so „zbraňami ťažkého kalibru“. Pódium sa zásadne zmenilo, pretože tento raz bude v tvare srdca, a bude obsahovať neskutočné množstvo pohyblivých častí. Jeho súčasťou bude aj 7 výťahov a 30 vodných fontán, ktoré budú vytryskovať do výšky 30 metrov. Unikátny bude aj systém umožňujúci účinkujúcim vznášať sa nad hlavami divákov po celej aréne.

Najlepšie miesta sú vždy pod pódiom, pretože práve tu si dokonale vychutnáte prítomnosť svojho idolu. V prípade Kylienho koncertu však budú majitelia špeciálnych vstupeniek súčasťou jej šou, keď sa ocitnú priamo v samom strede obrieho srdca. Kvôli obrím fontánam sa počas koncertu nezaobídu bez špeciálnych plášťov, ktoré dostanú pred koncertom od manažmentu v špeciálnej taštičke. Vstupenky do „Splash zone“ sú súčasťou balíka, tzv. Splash pack, ktorý sa dá kúpiť len na oficiálnych stránkach Kylie Minogue. Cena jedného balíka je 250 euro. Okrem originálneho plášťa dostanú diváci aj uterák a ďalšie veci zo špeciálnej edície Kylie.

Diváci, ktorí zavítajú do Prahy, budú patriťmedzi prvých na celom svete, ktorí sa stanú svedkami  veľkolepej šou.
Svetové turné odštartovala Kylie Minogue pred pár dňami – 19. februára v dánskom Herningu.

NIPOS                                                                         Photos: ISIFA

www.kylie.com