Autentické príbehy, nadčasové témy

Exkluzívna novinka Moët & Chandon Midnight Gold

0

Exkluzívna novinka Moët & Chandon Midnight Gold

Aj keď sa len pred nedávnom začala oficiálna jeseň, spoločnosť Moët & Chandon myslí už na koniec roka. Pre milovníkov šampanského pripravila exkluzívnu novinku, ktorá vám dokáže spríjemniť chvíle posledného dňa v roku.

Privítajte Nový rok 2009 vo veľkom štýle! Oslávte Silvester kdekoľvek na svete s veľmi originálnou a skutočne skvostnou zlatou fľašou šampanského Moët & Chandon Brut Impérial – Midnight Gold.

Vyhľadávaná francúzska návrhárka Camille Toupet vytvorila pre najpredávanejšiu značku šampanského na svete limitovanú edíciu zlatých obalov z hodvábnej, jemnej, jahňacej kože, ktorá prirodzene obopína tvar fľaše. Tak, ako bublinky šampanského vína, sú po fľaši rozmiestnené Swarovského krištály a zlaté perly. Neprehliadnuteľná je taktiež  stužka, poznávacie znamenie značky, ktorá zdobí všetky fľaše Moët & Chandon. Odnímateľný obal, do ktorého je zahalená limitovaná edícia Moët & Chandon Midnight Gold, tiež zaručuje udržiavanie nápoja v ideálnej teplote. Originálne produkty sú vyrobené absolútne ručne, pretože si vyžadujú extrémne majstrovstvo a trpezlivosť.

Exkluzivita musí mať to správne opodstatnenie, a preto sa na celosvetový trh dostane len 1500 fliaš  Midnight Gold. Túto výnimočnú a módnu novinku si budete môcť kúpiť  na e-shope www.drinks24.cz. Cena sa pohybuje okolo 10 000 Kč.

Words & Photos:  Moët Hennessy Czech Republic

www.moet.com
www.lvmh.com