Autentické príbehy, nadčasové témy

Explózia vzrušenia v Paríži

0

Módna show holandskej návrhárky Marlies Dekkers v parížskom Palais de Tokyo priniesla doslovnú explóziu vzrušenia. Jej modely spodnej bielizne a samotné stvárnenie prehliadky pritiahli, okrem početného publika, aj mnohé zaujímavé tváre showbiznisu.

V Palais de Tokyo sa objavila Kelly Rowland, či spevák Usher. A bolo sa na čo pozerať. Na móle kraľovala spodná bielizeň Marlies Dekkers, ktorá predstavila nové modely v rámci slávnych dní módy v Paríži.

„Keď z ženy vyžaruje sila, je to vždy sexi. Nemusí pritom rovno šéfovať veľkému podniku, jej sila môže byť i v malých veciach.“
Návrhárka Marlies Dekkersová týmto vyjadrením myslela na spodné prádlo a so svojím krédom rozhodne uspela. Pochádza z Holandska, kde v roku 1991 absolvovala Saint Joost Academy for Art and Design a mohla sa pochváliť titulom „Najlepšia študentka holandských umeleckých škôl. Spodné prádlo, plavky, slnečné okuliare a ďalšie oblečenie so značkou Marlies Dekkers sa predávajú v tisícke obchodov na celom svete. Jej silnou stránkou je spodná bielizeň, ktorá  v sebe ukrýva krásu a zároveň zvodnú eleganciu. Cieľom tejto talentovanej holandskej návrhárky bolo odstrániť nudu a priemernosť zo sveta spodného prádla. Častokrát vo svojich kolekciách spája také netradičné prvky, ktoré evokujú ľudí pýtať sa –  „JE TO MOŽNÉ?“

Odpoveď Marlies Dekkers je jednoduchá. Ak niekto tvrdí, že niečo nie je možné, tak ona tvrdí pravý opak a je presvedčená, že každá takáto „nereálnosť“ je na 200 % možná.

Značkové predajne má Dekkersová v Holandsku, Belgicku, Thajsku, v Paríži a už niekoľko rokov aj Českej republike. Samozrejme, ide o luxusný tovar za luxusné ceny.

NIPOS/ISIFA      Photos: ISIFA

GALLERY

www.marliesdekkers.nl

www.parisfashionshows.net

www.modeaparis.com