Autentické príbehy, nadčasové témy

Fergie a Heidi Klum na Victoria’s Secret Fashion Show v New Yorku

0

Na módnej show Victoria’s Secret Fashion Show v New Yorku, ktorá tradične budí rozruch v mužskej časti publika, boli všetky modelky okúzľujúce. Niet sa čo čudovať, veď prehliadky Victoria’s Secret sú vždy plné náboja a sľubujú príjemný nádych tajomstva. Tento raz si pozornosť vyslúžila aj speváčka Fergie, ktorá spievala na pódiu v odvážnom oblečení.  

Celú prehliadku jej tvorcovia rozdelili na štyri témy, ktoré priniesli prítomným divákom úžasnú show. Prvou bola téma nazvaná „Všetci na palube“, ktorá sa niesla v štýle noblesného cestovania, pričom ju spestril tanec „bellhops“. Nasledovala Romantická cesta, kde na móle dominovala očarujúca dámska spodná bielizeň.

Aby bol dojem z tohto „divadla“ veľkolepejší, organizátori spestrili defilé sporo odetých krások na móle speváckym zborom. Ďalšou v poradí bola Ružová kolekcia (Pink Planet) a éterická „Enchanted Forest“. Éterickou bola aj supermodelka Heidi Klum, ktorá vyšla na mólo v priesvitnom korzete, čo prekvapilo mnohých mužov. Tí očakávali od Heidi predsa len odvážnejšie oblečenie – respektíve „neoblečenie“. Ale aj tak táto skvelá modelka ukázala, že aj po narodení dieťaťa má perfektnú postavu.

Samozrejme, čo Heidi ukryla, tak druhé modelky odhalili. Na móle sa objavili príťažlivé krivky, pekné tváre a ešte známejšie mená, ako Marissa Miller, Miranda Kerr, Doutzen Kroes, Selita Ebanks. Predstavenie plné ženskej krásy a luxusnej spodnej bielizne si prišli pozrieť aj mnohé celebrity. Jay-Z odetý v smokingu, Michelle Trachtenberg a Christian Siriano.

NIPOS                                                  Photos: ISIFA

www.victoriassecret.com