Autentické príbehy, nadčasové témy

Firmy, ktoré sa rozhodli byť skvelé

0
Firmy, ktoré sa rozhodli byť skvelé

Prečo niektoré spoločnosti v časoch neistoty a chaosu prosperujú… a iné zanikajú? Otázka, ktorá trápi mnohých ľudí, najmä však majiteľov a manažérov firiem. Táto otázka určite zaujme aj široké spektrum čitateľov biznis kníh. Tak prečo nestaviť na knihu Jima Collinsa a Mortena T. Hansena?

Po prekvapujúcich zisteniach prezentovaných v bestselleroch Z dobrého skvelé (Good to Great) a Firmy, ktoré pretrvajú (Built to last) prichádzajú Jim Collins a jeho tím s ďalšou teóriou o tom, prečo aj napriek neistým časom a drsným podmienkam sa niektorým firmám darí prosperovať a rásť, zatiaľ čo iné v rovnakých podmienkach zanikajú.

small

Aká podnikateľská filozofia či stratégia pomáhajú tým najskvelejším firmám uspieť v dobe nekontrolovateľného vývoja a nepredvídateľných udalostí? Čo robia inak ako ostatní tí najskvelejší lídri? Aké sú ich vlastnosti a predpoklady poraziť aj svojich konkurentov, ktorí sa nachádzajú aj v zdanlivo lepšej pozícii?

Podobne ako predchádzajúce knihy Jima Collinsa, ktoré sa stali klasikou a patria medzi najvplyvnejšie biznis knihy všetkých čias, aj táto kniha prináša množstvo výskumom podložených faktov a nemala by chýbať v žiadnej podnikateľskej knižnici.

Rozmery: 155 x 225 mm
Väzba: viazaná
Počet strán: 304
ISBN: 978-80-8109-250-3
Cena: 18.99 eur
Dátum vydania: 05/2014

Words & Photo: Eastone Books
www.eastonebooks.com