Autentické príbehy, nadčasové témy

GANT Man, GANT Woman – kolekcia jeseň/zima 2008

0

Značka GANT svojou tohtoročnou jesennou kolekciou oslavuje New York. Kolekcia čerpá inšpiráciu z rôznych častí mesta, rôznych vzhľadov a štýlov, a demonštruje tak schopnosť značky GANT organicky zakomponovať nitky z rôznych zdrojov do jednotnej kolekcie.

Elliot GANT – Man

Zachovávajúc ideálnu rovnováhu medzi luxusom a pohodlím, predstavuje tento vyšší koniec škály značky GANT luxusnú a zároveň odvážnu variantu oblečenia do mesta, ideálne strihaného pre dnešného, dobre situovaného muža. Biela krátka rovno strihaná „techno“ bunda v kombinácii s úzkymi nohavicami a košeľou s prúžkom poslúži hneď dvakrát – hodí sa do korporátneho prostredia rovnako ako medzi priateľov. Ďalším módnym variantom využiteľným cez deň aj večer patrí smotanová bunda s golierikom, kombinovaná s košeľou s dvojitým golierikom a vhodnými džínsami. Elegantné a trendy farebná paleta zložená z čiernej, sivej a bielej, odrážajúca nočnú panorámu Manhattanu, zdôrazňuje nezameniteľne mestský štýl.


Elliot GANT – Woman

Na exkluzívnejšom konci kolekcie vsadila GANT Woman na ponuku žiadaných športových kusov, kombinujúcich amerického pohodového ducha s európskou vycibrenosťou a eleganciou. Táto kolekcia, využívajúca len tie najkvalitnejšie materiály a módnu monochromatickú paletu čiernej, sivej a bielej, jednoznačne odráža moderný mestský štýl. S kolekcie vynikajú hlavne atraktívny kašmírový kabát a niekoľko šiat pre všetky príležitosti, medzi ktorými zaujmú predovšetkým priliehavé, vlnené kožené minišaty, ktoré sa skvele hodia k luxusnému štýlu Manhattanu.

Words & Photos: GANT

www.gant.com

GALLERY