Autentické príbehy, nadčasové témy

Gucci s novými hodinkami venovanými hudbe

0

Nové trojročné spojenie známej svetovej značky Gucci a americkej Recording Academy je skutočnosťou. A spojila ich hudba. Nedávno objavený vzácny archív nikdy nepublikovanej americkej hudby sa stal vzácnym spojivkom. Obaja partneri sa rozhodli zachrániť hudobný archív z čias minulých. Pri tejto príležitosti pripravila spoločnosť Gucci špeciálnu edíciu.

GRAMMY ® múzeum v LA Live v súčasnosti vyvíja úsilie na zostavenie archívu Muzak, ktorý bol nedávno objavený v jednom sklade v Južnej Karolíne. Archív obsahuje viac ako 20.000 nahrávok americkej hudby, ktoré neboli nikdy publikované. Prostredníctvom tohto vzácneho objavu sa vrátite späť do minulosti, pretože archív obsahuje nahrávky do roku 1934, od džezu až po začiatky spirituálu. Pobočka spoločnosti Gucci – hodinky a šperky, sa stala prvým partnerom, ktorá sa rozhodla venovať GRAMMY múzeu podporu na zachovanie tohto historického hudobného objavu. Úsilie bude zamerané na výber čo najlepšieho spôsob, ako  všetky nahrávky digitalizovať a nakoniec ich pripraviť kolekciu pre verejnosť.

Je pozoruhodné, že celá kolekcia nikdy-nepublikovanej americkej hudby sa takto náhodne objavila. Sme radi, že máme pracovať na vydaní týchto nahrávok a tak odovzdať ich ??hudobný príbeh verejnosti,“ povedal výkonný riaditeľ múzea GRAMMY Bob Santelli. „Gucci vyvíja snahy o uchovanie kultúrneho dedičstva aj v iných oblastiach, akou je napríklad oblasť filmu. Teraz sa spolu s múzeom GRAMMY oslavuje dedičstvo nájdených hudobných nahrávok. Sme nadšení, že môžeme spolupracovať s tímom Gucci na tomto dôležitom projekte.

Spoločnosti Gucci a Recording Academy predstavia v Bazileji svoj nový vzrušujúci projekt v rámci putovnej výstavy Gucci GRAMMY, ktorá bude obsahovať informácie o spomínanom projekte, interaktívne prvky a tiež predmety z GRAMMY múzea.

Pri tejto píležitosti predstavila spoločnosť Gucci špeciálnu edíciu náramkových hodiniek.

NIPOS                                                                     Photos: Image.net

http://guccitimeless.com