Autentické príbehy, nadčasové témy

HALLOWEEN: Tipy na vyrezávané tekvice či strašidelnú výzdobu

- Reklama -

Vyrezávané tekvice, lebky, kostry, pavučiny, pavúky, príšery, kostýmy a, samozrejme, veľa sladkostí. Správne, reč je o populárnom Halloweene. Dnes vám ukážeme zopár tipov, ako si môžete vyrezať tekvicu alebo sa pripraviť na poriadnu párty.

Či ho už oslavujete a vyzdobujete si svoj príbytok, alebo vás tento tekvicový ošiaľ vôbec neláka, možno sa vám dnešné tipy zídu, ak si budete chcieť poradiť so zvyškom tekvíc zo záhrady.

V minulom článku sme písali o netradičných halloweenských kostýmoch pre vašich domácich miláčikov. Dnes si pozrite fotogalériu tekvíc a iných halloweenských motívov, ktoré sa vám môžu tieto dni zísť.

Tekvice rôznych tvarov nadobudnú vyrezaním aj takúto strašidelnú podobu.

Ak sa vám do vyrezávania nechce, pomaľujte si ich. Tekvicu môžete len jednoducho popísať, prípadne môžete na ňu nakresliť aj zložitejšie motívy.

Okrem vyrezávania tekvíc sa môžete pustiť do výzdoby domu, predzáhradiek a okien. Chystáte párty? Tak potom sa inšpirujte s nami. Tu určite neplatí “čím menej, tým lepšie”…veď posúďte sami!

Aj jednoduchá výzdoba môže vyzerať dobre. Stačí veniec či nejaké jednoduché svetielka na plot a hotovo!

K párty patrí aj nejaké to jedlo. Čo tak urobiť koláčiky a iné chutné pečivo a inpširovať sa strašidlami? Obľúbené sú napríklad aj cupcakes a navyše sú pomerne jednoduché na ozdobenie.

Oranžová a biela farba, pár doplnkov, suché lístie a máte dokonalú chutnú výzdobu.

A párty sa môže začať!

(redakcia)

Zdroj fotografií: Unsplash

- Reklama -

Súvisiace príspevky

- Reklama -