Autentické príbehy, nadčasové témy

Hodinky na scéne počas udeľovania prestížnych cien

0

O tom, že luxusné hodinky, alebo šperky sa stávajú súčasťou každodenných situácií, je známe. Na honosných plesoch sa predvádzajú dámy s kolekciami najvychýrenejších šperkov, počas obchodných rokovaní zas páni prezentujú exkluzívne hodinky. Podobne je to aj s hodinkami značky Jaeger-LeCoultre.

Počas odovzdávania ocenení Screen Actors Awards v Los Angeles, ktoré sa uskutočnilo na konci januára, predviedol svoju pýchu – hodinky Jaeger-LeCoultre Reverso Squadra Hometime aj herec Dev Patel. Ten bol nominovaný za úlohu  v kritikmi ocenenom snímku Slumdog Millionaire. Fanúšik luxusných hodiniek si aj tentoraz nenechal ujsť príležitosť predviesťsa  so svojou „láskou“. Už na začiatku januára sa ukázal s obľúbenou značkou hodiniek na odovzdávaní Zlatých glóbusov.


Jaeger-LeCoultre

 Spoločnosť Jaeger-LeCoultre vznikla v roku 1833 a okamžite sa zaradila medzi švajčiarsku hodinársku špičku. Sídli v Vallée de Joux, v kolíske výroby najkvalitnejších hodiniek. Jej zakladateľ Antoine LeCoultre vybudoval značku, ktorá si počas 175 ročnej existencie vybudovala celosvetové uznanie. Produkty Jaeger-LeCoultre charakterizuje dokonalé majstrovstvo, cit pre detail, inovácie a, samozrejme, vášeň pre kvalitu a dokonalosť.

NIPOS          Photos: Jaeger-LeCoultre Press

www.jaeger-lecoultre.com