Autentické príbehy, nadčasové témy

Hotelová sieť výnimočných

0

Na začiatku najznámejšieho hotelového impéria stál Conrad Nicholson Hilton. Narodil sa na Vianoce v roku 1887 v San Antoniu a vo svojej autobiografickej knihe vyslovil silnú myšlienku: „Boh mi dal na Vianoce v roku môjho narodenia naozajstný dar – rozum a predvídavosť.“ Vďaka tomu vytvoril hotelovú sieť známu po celom svete ako synonymum luxusu a dokonalosti. 3900 hotelov v 91 krajinách a 10 značiek patriacich do siete Hilton Worldwide. Spoznajte jeden zo skvostov nachádzajúcich sa v našom hlavnom meste: DoubleTree by Hilton Bratislava!

Najväčšia hotelová kongresová sála Hilton Ballroom s rozlohou 600 m2 spolu s ďalšími siedmimi konferenčnými priestormi. Najvyšší americký bezpečnostný štandard a svetoznáma značka,  kde sa budete cítiť ako doma. To je len zlomok jedinečnosti a unikátnosti tohto štvorhviezdičkového hotela, ktorý svojím vysokým štandardom služieb vytvára punc päťhviezdičkovej kvality. Hovorí sa, že dokonalosť celku tvoria detaily. A v DoubleTree by Hilton Bratislava to vedia dvojnásobne!

Tradičné sladké privítanie legendárnymi cookies, ktoré hostia dostanú pri registrácií sú samozrejmosťou. Špecialitou hotela je koncept zdravého spánku Sweet Dreams® by DoubleTree Sleep Experience, ktorého súčasťou sú matrace vyrobené z kokosových vlákien a možnosti výberu z tvrdosti vankúšov pre pohodlný spánok hostí, ktoré rovnako patria medzi obľúbené vlastnosti siete hotelov Hilton Worlwide. Na jedenástich poschodiach sa nachádza 120 luxusne zariadených izieb, kde si spomedzi 12 deluxe izieb a 12 suitov môžu klienti vybrať komfortné a štýlové ubytovanie s full-service vybavenosťou. Okrem toho majú hostia k dispozícií moderne vybavené spa s bazénom, saunou, špecializovaným fitness centrom alebo sa môžu zrelaxovať prostredníctvom thajských masáží.

Nádych luxusu a elegancie cítiť na každom kúsku. Veľkoleposť priestorov umocňuje však vysoký presvetlený strop s nádherným kryštálovým lustrom, ktorý je dominantou celého hotela. Vďaka jedinečným priestorom sa v Double Tree by Hilton Bratislava uskutočňujú rôzne gala večery, slávnostné vyhlásenia alebo významné spoločenské udalosti ako Bratislavské módne dni, ktoré sa stali v hoteli už akousi tradíciou. Koncept hotela bol typicky navrhnutý tak, aby poskytoval skutočný komfort pre obchodných cestujúcich a turistov. Stal sa takisto domovom pre mnohých športovcov, hokejové tímy a reprezentácie.

Delikátna gastronómia je ďalšou neodmysliteľnou súčasťou hotela. Pochutnať si na výbornom jedle môžete v dvoch prémiových reštauráciách. Talianska reštaurácia Toscana známa vďaka konceptu otvorenej kuchyne ponúka čerstvé a domáce talianske špeciality, ktoré uspokoja chuťové bunky aj náročnejšieho zákazníka. Medzinárodnú kuchyňu ponúka reštaurácia Opus. Starostlivým prístupom sa o váš dokonalý servis a pohodlie postará kvalitný personál.  Svetové meno hotela DoubleTree by Hilton reprezentuje predovšetkým kvalita, nadštandardné služby a vernosť pre svojich hostí.

Vernostný program Hilton HHonorsTM, ktorý získal rad ocenení, prebieha v 10 značkách hotelov skupiny Hilton Worldwide. Ponúka svojim 30 miliónom členov viac spôsobov, ako získať body a využívať ich, ako akýkoľvek iný vernostný program, pretože dáva možnosť prežiť zážitky, ktoré sa dajú zdieľať, vo viac ako 3 900 hoteloch v 91 krajinách. Členstvo v programe HHonors je zadarmo a cestovatelia sa môžu prihlasovať on-line zo stránok www.HiltonHHonors.com

Pre niekoho extra služba, pre DoubleTree by Hilton Bratislava „maličkosti, ktoré znamenajú všetko“.

Ak sa chcete cítiť skutočne ako doma, tento hotel bude pre Vás tým ideálnym!

Words & Photos: DoubleTree by Hilton

http://doubletree3.hilton.com