Free Porn

Autentické príbehy, nadčasové témy

Hygge je spôsob života. Šťastie a útulnosť tak, ako to majú radi aj Dáni

- Reklama -

Slovo, ktoré možno všetci nepoznáme. Má vyjadrovať pohodový prístup k životu, spätý s pohodlným bývaním a umením nájsť si niečo krásne v každej chvíli života. A toto všetko vystihuje aj dnešný glampingový tip.

Krb a praskajúci oheň prehrejú chatu aj unavených hostí za každého počasia. Natiahnuť sa na kravskej koži, naliať si pohárik vína, horúce kakao alebo čaj? Dokonalá idylka. Alebo sa začítať do obľúbenej knihy a cez veľké okná pozorovať padajúci sneh v zime, kvapky dažďa na jar a lúče slnka v lete?

Dánsky spôsob života sa udomácnil aj u nás. Škandinávsky HYGGE ŠTÝL Zhmotňuje všetko to pohodlie, útulnosť a pocit spokojnosti.

Interiér ladený s láskou

Neuveriteľných 150 rokov staré podlahové dosky dodávajú atmosféru starých čias a nová posteľ zas zabezpečí potrebný komfort a luxusné spanie. Konkrétne ide o jednu z najlepších ručne vyrábaných postelí na svete od Hastens. Doplnky dotvárajú tú neopísateľnú atmosféru. A tak nemôže chýbať gramofón, kopec diek a vankúšov. K tomu váza sušených kvetov, vzdušné závesy, plyšová hračka…proste rôzne milé veci, ktoré urobia z kúska priestoru zrazu iné miesto.

V tesnej blízkosti chatky preteká potok, ktorý napája pstruhový rybník s jednou z najčistejších vôd v Česku.

Vymakaný exteriér

Sauna prevoňaná cédrom, pohupujúca sa na hladine s výhľadom do prírody. Takto sa dá užiť tá pravá fínska sauna, relaxácia pod holým nebom na čerstvom vzduchu vo fínskom štýle.

Pre hostí je navyše k dispozícii cédrový kúpací sud. V zimne si tak treba pribaliť čiapku, aby ste si mohli užiť kúpanie uprostred lesa s výhľadom na šumiaci potok a nebo plné hviezd. No a v lete? V lete už pribaľte len seba…

VEDELI STE O TOM, ŽE SEVERSKÉ KRAJINY SA RADIA MEDZI TIE NAJŠŤASTNEJŠIE NA SVETE?

Tip pripravila Martina Baumann, zdroj fotografií: Amazing Places

- Reklama -

Súvisiace príspevky

- Reklama -