Autentické príbehy, nadčasové témy

IEM SPA v River Parku

0
IEM SPA v River Parku

V hlavnom meste Slovenska slávnostne otvorili jedinečný priestor, ktorý poteší milovníkov krásy, zdravého životného štýlu, najnovších kozmetických procedúr a náročných zákazníkov, ktorí chcú šetriť čas a dostať to najkvalitnejšie na trhu na jednom mieste.  IEM SPA  sídli v River Parku od septembra 2018 a jeho ambasádorkou sa stala svetová topmodelka Daniela Peštová.

Slávnostné otvorenie luxusných priestorov IEM SPA, ktoré sa nachádza na nábreží Dunaja v rámci projektu River Park, sa uskutočnilo vo štvrtok 4.októbra. Stretli sa na ňom hostia z lekárskej, spoločenskej a biznisovej oblasti. Večerom sprevádzal známy televízny „otecko“ Vlado Kobielsky a ambasádorkou IEM SPA sa stala svetová topmodelka Daniela Peštová.

„Som absolútne nadšená. Trúfam si o sebe povedať, že nie som snob, ale mám rada krásne a kvalitné veci. A keď sa krása skĺbi s funkčnosťou, je to ideál. Práve to všetko som našla v IEM SPA“, povedala Daniela Peštová.

Za projektom IEM SPA stoja dve silné a úspešné ženy, lekárka Alena Pallová a podnikateľka Romana Škamlová. Ich motiváciou pustiť sa do tohto podnikateľského zámeru bolo uspokojiť aj najnáročnejšieho klienta, ktorý v súčasnom uponáhľanom svete potrebuje šetriť čas. Hlavnou ideou vzniku IEM SPA bolo vytvoriť miesto krásy a zdravia s profesionálnym tímom odborníkov. Spojili teda viaceré zabehnuté a úspešné projekty v tejto oblasti  pod jednu strechu.

IEM SPA ponúka služby kaderníctva, barber shop, kryo-komory, hyperbarickej komory, estetickej stomatológie, dermatokozmetiky, laserových epilácií, formovanie postavy revolučnou technológiou, antiaging procedúry, môžete si zacvičiť na privátnych hodinách jógy a pilates, dať si urobiť manikúru, pedikúru a oddychovať v príjemnom prostredí relaxačnej zóny a beauty baru.

K dispozícii je aj VIP room, v ktorej môžete absolvovať všetky ponúkané služby v jednom čase.

„IEM SPA v Bratislave je po IEM v Pezinku a prírodnej kozmetickej značke ála Palla mojím ďalším podnikateľským zámerom. Myšlienku som mala v hlave už niekoľko rokov, dlho som však nevedela nájsť vhodný priestor, kde by sa projekt mohol realizovať. Som šťastná, že môžeme na slovenský trh priniesť niečo, čo tu chýbalo. Spojiť etablovaných odborníkov do nadštandardne vybavených priestorov a umožniť naším klientom podstúpiť viaceré procedúry v jednom čase a dopriať im maximálnu starostlivosť, oddych, relax, zdravie a krásu.“ s nadšením vysvetľuje lekárka Alena Pallová.

Podnikateľka Romana Škamlová o IEM SPA povedala:

„Som šťastná že skoro po roku usilovnej prace je Iem Spa otvorené a verím že splní očakávania všetkých klientov pre ktorých sú zdravie, krása, relax a čas jednými z najvyšších hodnôt.“

Text a fotografie: IEM SPA

http://iem.sk