Autentické príbehy, nadčasové témy

Incanto Bliss…alchýmia čistej radosti

0

Ponorte sa do magického podmorského sveta s novou vôňou z kolekcie Incanto. Osloboďte sa…Odplávajte s nami z reality do čarovného podmorského sveta. Veselého, šťastného, magického a vzrušujúceho sveta fantázie, v ktorom sa vám vďaka zvláštnej alchýmii vône Incanto Bliss splnia všetky sny.

Radostnú, neviazanú a šumivú, ovocno-kvetinovú vôňu Incanto Bliss vytvorila Béatrice Piquet zo spoločnosti IFF.

Šťavnaté jablko v tónoch hlavy rozjasňuje veselá explózia ovocného yuzu a šumivého kumkvatu. Svieža frézia v srdci vône splýva so žiarivým leknom, kým kvet divej ruže podčiarkujú krištáľovú čistotu kompozície.

V základe vône sa neodolateľný, intímny a jemný závoj pižma poddáva hladkému santalu a hrejivému cédru.


Balenie

Výnimočný dizajn flakónu, ktorý vyvoláva exotické pocity slobody a radosti, navrhla renomovaná umelkyňa Sylvie de France. Flakón svojím tvarom dokonale zapadá do kolekcie vôní Incanto, je oblý a pestrofarebný s rozmanitou potlačou. V jeho vnútri ožíva modrý, podvodný svet fantázie, ktorý hýri bublinkami, hviezdicami, koralmi a rozprávkovými motívmi.

Vonkajšie balenie vás rovnako ako flakón privedie do sveta, ktorý sa nachádza v hĺbke mora a očarí vás jeho žiarivými a pestrofarebnými odtieňmi a pútavým dizajnom.


Reklamná kampaň

So šumivou, nespútanou vôňou Incanto Bliss sa vaše sny stanú skutočnosťou. Reklamná kampaň rozpráva príbeh čarovného, rozprávkového podmorského sveta, rozprávku o malej morskej víle.

Fotograf: Ralf Pulmanns

Sortiment

Toaletná voda                      30 ml
Toaletná voda                      50 ml
Toaletná voda                    100 ml
Telové mlieko                    150 ml
Kúpeľový a sprchový gél  150 ml

Dostupná od marca 2009

www.glamour-co.sk
www.fann.sk
www.salvatoreferragamo.it