Autentické príbehy, nadčasové témy

Infiniti & Louis Vuitton

0

Infiniti & Louis Vuitton

Infiniti & Louis Vuitton

Infiniti, výrobca luxusných japonských automobilov oznámil spoluprácu s Louisom Vuittonom, luxusnou francúzskou módnou značkou, a to s cieľom vytvoriť na mieru súpravu cestovnej batožiny pre koncept automobilu, ktorý bude odhalený na autosalóne v Ženeve už na budúci mesiac.

Pozoruhodný koncept vozidla bude oslavou značky Infiniti a jej 20-ročnej histórie, ako tvorcu výkonných automobilov. Rovnako však bude inšpirujúcou sondou do budúcnosti značky.
Pre spoločnosť Louis Vuitton je táto spolupráca najnovším počinom v jej dlhoročnom dedičstve navrhovania cestovných tašiek pre skutočne špeciálne automobily.

INFINITI prichádza z Japonska. Modelová rada sedanov, coupé a crossoverov tejto značky sa predáva po celej  Európe a to prostrednictvom exkluzivnej siete predajných centier Infiniti, ktoré spĺňajú záväzok značky. Tá ponúka skutočne individuálne a jedinečné zákaznícke služby.

LOUIS VUITTON je synonymom umenia štýlového cestovania už od roku 1854.  V roku 1987 sa stala súčasťou skupiny L.V.M.H. / Moët Hennessy; Louis Vuitton. Jedno z  najprestížnějších zoskupení luxusných produktov na svete, vedie Bernard Arnault. Od roku 1997, s príchodom dizajnéra Marca Jacobsa, rozšírila značka svoje pôsobenie i do oblasti dámskej a pánskej módy – oblečenia, obuvi, hodiniek a šperkov, slnečných okuliarov, pričom kombinuje tradičné vysoko kvalitné spracovanie s perfektným vkusom a inovatívnym nasadením, ktoré vytvára nové skúsenosti v oblasti životného štýlu.

NIPOS/ AP Group               Photos: Infiniti Press, ISIFA

www.infiniti.eu
www.louisvuitton.com