Autentické príbehy, nadčasové témy

Investícia, ktorú si budete naozaj užívať

0

Exkluzívne dovolenkové apartmány s hotelovými službami realitného projektu Senia spoločnosti Falkensteiner v chorvátskom rezorte Punta Skala je teraz možné kúpiť do osobného vlastníctva.

Falkensteiner Michaeler Tourism Group (FMTG) predstavuje nové obchodné podmienky pre svoj realitný projekt Senia na chorvátskom poloostrove Punta Skala. Exkluzívne dovolenkové byty je možné odteraz kupovať do osobného vlastníctva aj so zápisom do katastra a rezidencie Senia sú tak jedinými dovolenkovými nehnuteľnosťami v Chorvátsku s neobmedzeným vlastníckym titulom. Pre medzinárodnú klientelu je rozhodujúcim kritériom pri kúpe architektúra a dizajn, poloha priamo pri mori, služby „Premium Living“ a koncept trvalej udržateľnosti.

Projekt dovolenkových rezidencií Senia zahŕňa 187 luxusných apartmánov vo vlastnom rezorte spoločnosti Falkensteiner na poloostrove Punta Skala. Hlavným ťahákom pre doterajších kupcov je koncept „Premium Living by Falkensteiner®“. Ten znamená pre vlastníkov apartmánov možnosť využívať infraštruktúru celého prémiového dovolenkového rezortu Punta Skala. To okrem iného zahŕňa možnosť využívať služby päť hviezdičkového luxusného hotela Falkensteiner Hotel & Spa Iadera a štvor hviezdičkového hotela Falkensteiner Family Hotel Diadora ideálneho pre rodiny s deťmi. Viac ako 30% apartmánov je už predaných. Ďalšími rozhodujúcimi faktormi pri kúpe sú architektúra a dizajn „zeleného“ realitného projektu, koncept trvalej udržateľnosti a ochrana životného prostredia, ktorý okrem iného zahŕňa vlastnú úpravňu a biologickú čističku vody a v neposlednom rade jedinečná poloha na poloostrove Punta Skala v dalmatínskej časti jadranského pobrežia.


„Completely Falkensteiner“

Rezidencie Senia vznikli celkom podľa predstáv vlastníkov FMTG Otmara Michaelera a bratov Andreasa a Ericha Falkensteinera.
Otmar Michaeler, CEO Falkensteiner Michaeler Tourism Group: „Takmer 60 ročná história spoločnosti, medzinárodne úspešnej hotelovej siete Falkensteiner Hotels & Residences a PREMIUM LIVING by Falkensteiner® dokazujú, že sme odhadli trend doby a správne uplatnili náš turistický know-how. Vlastníci sa môžu nechať rozmaznávať v 6 000 m2 kúpeľov Acquapura SPA hotelového komplexu Falkensteiner Hotel & Spa Iadera, podniknúť výlet na motorovej jachte patriacej k rezortu, alebo si dopriať večeru či obed v niektorej z reštaurácii na poloostrove. To všetko umožňuje PREMIUM LIVING by Falkensteiner®.“

To, že je odteraz možné dovolenkové apartmány odkúpiť do osobného vlastníctva so zápisom katastra je pre nás jednoznačne úspechom,“ dodáva Otmar Michaeler.  Rezidencie Senia sú momentálne jediným dovolenkovým realitným projektom v Chorvátsku s neobmedzeným vlastníckym titulom.  


Dovolenkové apartmány s hotelovými službami – dôvod úspechu

„Intimita vlastných priestorov je to čo láka našich klientov. Je to špeciálny pocit byť doma a napriek sa cítiť ako na dovolenke. Vlastníci apartmánov si vytvorili vlastné rituály, ktoré začínajú už od momentu príchodu. Najprv si dať uvítací nápoj v priestoroch baru a prebrať s pracovníkmi na recepcii všetky želania a detaily týkajúce sa pobytu – vďaka službám Premium Living Services a nakoniec, ako zvyčajne, otvoriť dvere svojho apartmánu a užívať si výhľadu na jadranské more,“ hovorí Robert Hermandinger, generálny riaditeľ nehnuteľností FMTG.    

Realitný projekt dovolenkových rezidencií Senia so službami PREMIUM LIVING by Falkensteiner® sú uvádzané v Chorvátsku ako vzor. Osobitne celkový koncept architektúry a dizajnu celého komplexu Punta Skala architektonického kvarteta Borisa Podrecca, Mattea Thuna, Bei Mitterhoferovej a Gretchen Alexanderovej, ktorý jedinečným spôsobom zohľadňuje potreby hotelových hostí a vlastníkov nehnuteľností.

Words & Photos: Accedogroup

http://www.punta-skala.com/sk