Autentické príbehy, nadčasové témy

Ivana Trump je v Prahe

0

Ivana Trump je v Prahe

Americkú milionárku českého pôvodu tento raz do Prahy nepriviedla láska k bývalej domovine, ani túžba spoznávať krásy pražských zákutí, či historické pamiatky. Zúčastní sa výnimočného Plesu v opere.

Výnimočný bude pozvanými hosťami, ale aj preto, že sa do priestorov Štátnej opery v Prahe vracia po dlhých trinástich rokoch. Medzi pozvanými „hviezdnymi“ hosťami budú české krásky Alena Šeredová, Pavlína Němcová, či Tereza Maxová. Hviezdou plesu prvej veľkosti bude však spomínaná Ivana Trumpová, no objaví sa tu aj člen legendárnej hard rockovej formácie Deep Purple – Ian Gillan.

Ale vráťme sa k Ivane Trumpovej. Rodáčka z bývalého Gottwaldova – dnes Zlína – známa ako Ivana Zelníčková, sa venovala aktívne lyžovaniu. Popri tom stihla vyštudovať Karlovu univerzitu a tiež pôsobila ako modelka. Neskôr sa vydala za amerického multimilionára Donalda Trumpa, s ktorým spoločne podnikali. Jednou z aktivít ich biznisu bolo hoteliérstvo, ktorému zasvätila svoje podnikanie aj po rozvode s Trumpom. V roku 1990 ju v USA vyhlásili za hoteliérku roka. Dcéra z manželstva s Donaldom Trumpom, Ivanka, pokračuje v matkiných šľapajach, pretože úspešne pôsobí vo svete modelingu.
Pokiaľ by ste sa chceli s Ivanou Trumpovou stretnúť, tak vhodná bude informácie, že je ubytovaná v pražskom hoteli Kempinski.

NIPOS      Photos: ISIFA

www.ivanatrump.com
http://www.opera.cz/cs/repertoar/plesvopere2009.html