Autentické príbehy, nadčasové témy

Jaeger-LeCoultre na zápästí Steva Carella na Oscaroch

0
Jaeger-LeCoultre na zápästí Steva Carella na Oscaroch

Každé štyri roky, Februáru pridáva deň navyše, jedná sa o známy deň priestupného roku. Na tento moment sa pripravili aj v Jaeger-LeCooultre, a to v prípade večného kalendára hodiniek, ktoré budú brať do úvahy nezhodné dĺžky mesiacov, ktoré sa skladajú z 28, 30 alebo 31 dní. Tieto hodinky budú prirodzene zobrazovať deň 29. februára, a to bez akéhokoľvek manuálneho nastavenia.

small

Pred pár dňami sme mali možnosť sledovať udeľovanie filmových ocenení Oscar. Táto udalosť nemohla byť lepším dôvodom na oslavu tohto modelu na červenom koberci. Herec Steve Carell predstavil nový model Jaeger-LeCoultre Master Ultra Thin Perpetual 28. februára na ceremoniáli 88. udeľovania Academy Awards.

Nový Master Ultra Thin Perpetual ponúka milovníkom „času“sledovať večný kalendár v ultra-tenkom exteriéri. Pod elegantnými centrálnymi ručičkami, sa nachádzajú tri súčasti rovnakej veľkosti, ktoré zobrazujú funkcie časomeru večného kalendára: deň v týždni, dátum a mesiac. V hornej časti ciferníku sa nachádza diskrétna signalizácia fázy mesiaca.

small_1

Words & Photos: Jaeger-LeCoultre
www.jaeger-lecoultre.com