Autentické príbehy, nadčasové témy

Jaeger-LeCoultre oslávil svet kina galavečerom

0
Jaeger-LeCoultre oslávil svet kina galavečerom

Švajčiarsky výrobca luxusných hodiniek Jaeger-LeCoultre už viac ako desať rokov podporuje umenie. Rovnako úzke sú aj vzťahy tejto spoločnosti so svetom kinematografie, keďže jej spoločná misia zjednocuje výrobcov unikátnych hodiniek a tvorcov filmu.

 

Švajčiarsky hodinársky dom je sponzorom Medzinárodného filmového festivalu v Benátkach už trinásť rokov po sebe. Jaeger-LeCoultre oslávil svoje partnerstvo prostredníctvom galavečera, ktorý sa konal 5. septembra v Benátkach. Zástupca generálneho riaditeľa Jaeger-LeCoultre Geoffroy Lefebvre privítal priateľov tohto hodinárskeho domu a takisto aj celú radu prestížnych hostí, medzi ktorými sa objavili také mená, ako Catherine Deneuve, Diane Kruger, členka poroty Rebecca Hall, talianske herečky Cristiana Capotondi a Eva Riccobono, medzinárodné talenty Ann Hsu, Shi Ke, Geng Le a riaditeľ Vivian Qu.

Počas večera Jaeger-LeCoultre ocenil Catherine Deneuve za jej jedinečný prínos k filmu. Dlhodobá spriaznená duša značky, herečka Diane Krugerová svojej francúzskej kolegyni odovzdala ocenenie spomínanej spoločnosti.

Dámska kolekcia hodiniek „Rendez-Vous“, už od svojho vzniku úzko spojená so svetom kinematografie, bola počas večera v centre pozornosti. „Arsenale di Venezia“ – komplex bývalých lodeníc sa počas tejto udalosti premenil na nádherné kino a ikonické filmové štúdiá. Klasické hodinky „Rendez-Vous“ predstavili v priestoroch inšpirovaných filmom. Svojou krásou symbolicky odkazovali na všetku virtuozitu a majstrovstvo remeselníkov z Jaeger-LeCoultre.

Pre každú ženu, ktorá rada nosí vzácne a oslnivé hodinky „Rendez-Vous“ a miluje stáť v centre pozornosti, pripravila spoločnosť Jaeger-LeCoultre milé prekvapenie. Počas noci v „kine“ mohla každá žena odhaliť svoju vnútornú herečku a natočiť sa na legendárnej filmovej scéne. K tomu sa mohla uvidieť na žiarivom spomalenom videu so špeciálnym vybavením.


Okrem žien sa na scéne uviedli aj tri nové modely „Rendez-Vous Sonatina“, ktoré sa objavili v limitovanej edícii 8 kusov. Vyjadrujú romantické pocity ako sú zvádzanie, romantika a láska. Zároveň sa stali symbolom slávnostného večera venovaného oslave kina a sile emócií, ktoré spúšťa či nadčasovým momentom, ktoré vytvára.

 

Jaeger-LeCoultre/Peter Fritz

Fotografie: Jeager-LeCoultre Press

 

www.jaeger-lecoultre.com