Free Porn

Autentické príbehy, nadčasové témy

Jaguar F-Type Vás odnaučí čítať

- Reklama -

V T.O.P. AUTO Premium je bežné, že si s klientmi podrobne preberáme technické parametre akéhokoľvek vozidla o ktoré majú záujem.
Pri Jaguar F-Type je ale táto časť veľmi dobre nahraditeľná niečím iným. Pozorujeme, že výnimočnosť skúšobnej jazdy v tomto vozidle klientom dovoľuje vystúpiť z bežnej koncepcie toho, ako vnímajú autá a pôžitok z jazdy. Skúsení predajcovia T.O.P. AUTO Premium dokonca hovoria o tom, že zmena vo výraze tváre po jazde v F-Type je úplne zreteľná a veľavravná. Je to taká iná “skúšobka”.

Rev motora a Váš pôžitok vnútri F-Type podlieha efektivite dnešnej doby

Automobilka Jaguar prešla dlhým a miestami aj dramatickým vývojom. Veľmi jej to prospelo, dozrela a teraz ako skúsená šelma vyrába celkovo vyváženejšie autá. Ťaží z kolektívnej skúsenosti koncernu JLR a celkového napredovania vývojárstva. Napríklad aj pri vývoji a použití motorov.
Jazdné vlastnosti F-Type už v základnej 4 valcovej a 300 koňovej motorizácii ponúkajú svojskú, celoplošnú masáž chrbta a krčnej chrbtice a okamžite si uvedomíte výhody (a dôvody) športového sedenia a podopretia hlavy. Pri motorizácii V8 s výkonom 575 koní, sa už pri vhodných podmienkach môžete zamyslieť aj nad medziplanetárnymi destináciami. Ide o jedinečný zážitok zo superdynamickej jazdy.

F-Type je pre plnokrvných vodičov


Všetky systémy, ktoré Jaguar F-Type ponúka sú konštruované tak, aby jeho vodič/ka precítili kontakt s volantom a užívali si iba jazdu. Systémov nie je málo. Asistent mŕtveho uhla, asistent udržania vozidla v jazdnom pruhu, tempomat, rozpoznávanie značiek a adaptívny obmedzovač rýchlosti, ako aj ďalšie systémy sa starajú o prevádzku a bezpečnosť tak, že Vy máte možnosť iba kormidlovať a užívať si to.
K jazdným vlastnostiam ešte jedna anekdota. Priľnavosť vozidla v rýchlosti a zákrute a tiež hladkosť prechodu 8 stupňovej automatickej prevodovky jeden britský autobloger popísal iba stručne ako: “It’s nuts” (šialene dobré). Príde nám to výstižné. Súhlasíme.
Jaguar F-Type je stroj, ktorý očaruje a jeho prepracovanosť majstrami dizajnu a konštrukcie mu prepožičiava osobnosť, ktorú zreteľne cítiť. K autorite mu pridáva aj to, že je pokračovateľom tradície a podľa mnohých aj najkrajšie auto vo svojej triede. Jazda v tomto aute je jednoducho nenapodobiteľný zážitok.
F-Type sa vyrába v Coupé a Convertible verzii.
Pozývame Vás do showroomu T.O.P. AUTO Premium na Rožňavskej ulici v Bratislave, kde sa pravidelne objavuje aj toto vzácne auto. Vitajte vo svete Prémiových vozidiel.

- Reklama -

Súvisiace príspevky

- Reklama -