Autentické príbehy, nadčasové témy

Jedinečná módna show v Prahe

0

V „Obecním domě“ sa pred nedávnom uskutočnila jedinečná módna show svetoznámeho návrhára Oscara de la Rentu. Česká republika sa tak stala prvou krajinou, kde verejnosť mohla uvidieť kolekciu jar 2011, hneď po parížskom „fashion weeku“.

Praha sa zaradila medzi svetové metropole módy, a to vďaka veľkému módnemu podujatiu, ktoré sa konalo pred nedávnom v „Obecním domě“. Velikán módy Oscar de la Renta tu predstavil svoju najnovšiu módnu kolekciu. Nový multibrandový butik OBSESSION, ktorý otvoril svoje brány práve v magický deň 10. 10. 2010, vďaka módnej show veľkolepo vstúpil na český trh. Verejnosť ale i VIP hostia mali možnosť prehliadnuť si nádhernú kolekciu jar 2011, ktorá podľa slov viceprezidenta značky, pána Karla Monga, bola inšpirovaná kvetmi, ale i ženami, ktoré Oscar tak miluje. Práve Karl Monge s kolegami, ktorí boli zástupcami značky Oscar de la Renta, navštívili Prahu. Sám návrhár už vzhľadom k svojmu pokročilému veku cestuje cez Atlantický oceán minimálne, a tak si krásy Prahy vychutnával jeho najbližší spolupracovník s tímom. Ten podľa svojich slov navštívil Prahu už v minulosti a tak po niekoľkých rokoch bol opäť uchvátený jej krásou. K spolupráci s butikom OBSESSION a ku vstupu na český trh pán Monge dodal, že sám návrhár vidí v českom trhu obrovský potenciál, nakoľko sú ženy v Čechách stelesnením pracovitosti a ženskosti. To Oscar de la Renta berie ako základnú inšpiráciu pre všetky svoje kolekcie.

Od 10. 10. 2010 si klienti a zákazníci butiku OBSESSION môžu kúpiť kúsky z už spomínanej kolekcie, ale tiež z kolekcií iných návrhárskych mien, ako napríklad Viktor and Rolf alebo Lagerfeld. To je však len zlomok ponuky, ktorá je oveľa bohatšia.

„Usporiadať taký veľkolepý večer s takým zvučným návrhárskym menom bolo pre nás obrovskou výzvou. Myslím, že sme sa jej chopili a ustáli ju s hrdosťou. Oscar de la Renta event je však len začiatkom tradície. Plánujeme organizovať predstavenie nových kolekcií na rovnakej úrovni pravidelne a tešíme sa na každého spokojného návštevníka „, hovorí pani Ferby, majiteľka multibrandového butiku OBSESSION.

NIPOS/ OBSESSION                                                       Photos: Jaroslav Urban

www.obsession.cz