Autentické príbehy, nadčasové témy

Jedinečné spojenie unikátneho umenia v luxusných interiéroch

0
Jedinečné spojenie unikátneho umenia v luxusných interiéroch

V bratislavskom showroome s luxusným nábytkom Stopka bolo opäť veľmi živo. Na vernisáži, ktorá sa niesla v duchu inšpiratívneho umenia známeho sklára a dizajnéra Achilleas Sdoukosa, ktoré bolo prezentované v krásnych priestoroch showroomu Stopka, mohli hostia včerajšie vernisáže obdivovať nielen krásne diela od Achilleasa, ale aj kuchyne, šatníky a sedačky od talianskych a nemeckých výrobcov, ktoré interiérové ​​štúdio zastupuje.

Celú akciu moderovala známa modelka a podnikateľka Veronika Vágner Husárová. Hostia si počas vernisáže mohli pochutnať na šampanskom Taittinger. Medzi hosťami podujatia sa objavili známe osobnosti ako moderátor Bruno Ciberej, choreograf Ján Ďurovčík, Lýdia Eckhadt.

„Som veľmi rád, že som mohol svoje diela vystaviť v tak krásnych priestoroch ako je showroom Stopka. Zámer bol hlavne inšpirovať hostí, ako môžu prepojiť svoje interiéry so sklárskymi umeleckými dielami. Preto som vybral nielen voľné umenie, ale aj zrkadlá, lampy a stoly, ktoré sa v týchto interiéroch krásne vynímali a dopĺňali celok k dokonalosti“, povedal k tomu sklár a dizajnér Achilleas Sdoukos.

Bola to vôbec prvá vernisáž, ktorá sa v showroome Stopka konala. „Som z tejto spolupráce veľmi nadšená. S Achilleas sme sa zoznámili na golfovom turnaji na  pred mesiacom a dohodli sme sa na spolupráci veľmi spontánne. Celá akcia dopadla veľmi dobre a dúfam, že si všetci zúčastnení odniesli mnoho inšpiratívnych zážitkov“, dodala k tomu store manažérka showroomu Stopka pani Aneta Vazačová.

Celú akciu doplnili svojimi kvalitnými vínami someliéri zo spoločnosti Verita a šatníky Rimadesio v showroome zdobili kúsky z novej kolekcie jeseň / zima butiku Sportalm.

Diela budú v showroome Stopka vystavené do 19.10.

Text a fotografie: Stopka

 

www.stopka.cz

www.achilleas.glass