Free Porn
xbporn

Autentické príbehy, nadčasové témy

Jeseň na horách? Doprajte si poriadnu túru a luxusný oddych uprostred prírody

- Reklama -

Jesenné prechádzky lesom, ale aj poriadna turistika. Jeseň na horách je vždy krásna, plná farieb a zážitkov. Netreba však zabúdať na teplé oblečenie a, čo je veľmi dôležité, na vhodnú obuv. A potom už len smelo vyrazte do terénu…

Dnes vám prinášame tri tipy, ktoré by sme pokojne mohli označiť za čarovné. Po dlhom dni na kopcoch a tisíckach krokov v nohách vám určite dobre padne pohodlná posteľ, chutné jedlo, nejaká tá sauna a dokonca vírivka k tomu. Nech sa páči, tieto miesta sa oplatí vidieť.

Hotel Björnson & Björnson Tree Houses

Obľúbená Demänovská Dolina je už stálicou medzi turistami. Okolie je naozaj krásne a dá sa tu robiť v lete či zime kopec aktivít. Čo tak túra na Chopok? Vo výške 2024 m.n.m. vám ponúkne dych berúce výhľady.

A ak už tu budete, tak útočisko nájdete v srdci Jasnej, pod vrcholom Chopok. Na tomto mieste vznikol jedinečný ubytovací komplex. Podľa Amazing Places v legendárnom horskom hoteli z roku 1952, ktorý sa radí medzi najznámejšie tatranské miesta, tu je pre ľudí pripravená Hlavná chata, Villa pre väčšie skupiny a unikátny Tree Houses. Za zmienku stojí wellness uprostred krásnej prírody. Dopriať si tu môžete fínsku či bio saunu, ale i masáže, zábaly a obľúbené horúce vonkajšie kade.

Rovno na lyžiach sa z hotela dostanete do strediska Jasná, ktoré ponúka 46 km zjazdoviek.

Originálny zážitok aj v zime…

Horský Hotel Sliezsky dom

Jedno čarovné miesto a dokonca priamo pod Gerlachovským štítom v nadmorskej výške 1670 m.n.m. pri hladine priezračného Velického plesa! Tu stojí moderná budova, kde nájdete oddych, špičkovú gastronómiu, wellness a predovšetkým tie najkrajšie výhľady.

“Akoby najvyššia hora Vysokých Tatier mala svoju vlastnú vstupnú bránu, za ktorou sa otvára svet, kde si nemusíte vyberať medzi zážitkami a službami. Tie najkrajšie východy a západy slnka sa skrývajú práve tu,” opisuje jedinečný hotel vo Vysokých Tatrách platforma Amazing Places vyhľadávajúca tie najkrajšie miesta nielen v ČR.

Tu sa môžete vydať na túru priamo z hotela. Čo tak s horským vodcom? Cieľom môže byť vychýrený Gerlachovský štít. Turistické chodníky sú sprístupnené od 15. júna do 31.októbra. A potom sa môžete tešiť na zimnú sezónu a lyže.

Horský Hotel Sliezsky dom ponúka jedinečné výhľady do prírody – aj z WELLNESS zóny sa budete mať na čo pozeraŤ.

Mountain Resort Ždiar

Romantika v údolí medzi Belianskymi Tatrami a Spišskou Magurou. A pre tých, čo prišli vo väčšom počte určite skvelé miesto na spoločné zážitky na alpský štýl.

Chalety sú dnes mimoriadne vyhľadávané a máme šťastie, že aj u nás na Slovensku sa tento štýl uchytil. “Ponorte sa do zvukov prírody a odmeňte sa zaslúženou relaxáciou s výhľadom na štíty Belianskych Tatier,” radí aj spomínaný český projekt Amazing Places.

Štýlové zariadenie vytvára príjemnú atmosféru a pôsobí aj na zmysly. Po náročnej turistike príde vhod uložiť sa v pohodlnej posteli alebo si nechať svoje svaly oddychovat vo vírivke.

Mountain Resort má atraktívnu polohu pre turistov a športovcov. V zime si stačí obuť lyžiarky a vykročiť priamo k susediacim zjazdovkám ski areálov Strachan a Strednica. Letná sezóna zase ponúka nespočetne výletov do bohatej prírody Tatier.

Luxusné wellness a opäť luxusné výhľady…

Zdroj fotografií: AMAZING PLACES

Ďalšie zaujímavé tipy môžete nájsť TU.

- Reklama -

Súvisiace príspevky

- Reklama -