Autentické príbehy, nadčasové témy

Joga pre vašu pleť?

0

Joga pre vašu pleť?

Stres, nech už je akéhokoľvek pôvodu, skracuje životnosť buniek pleti a urýchľuje ich starnutie. Má za následok suchý, nevýrazný vzhľad pleti, bez známok vitality. Okrem toho stres prispieva k vzniku liniek a vrások. Vedcom z La Prairie sa teraz podarilo vyvinúť dva nové prípravky, ktoré na pleť zapôsobia rovnako, ako joga na vaše telo a myseľ.

Anti-Aging Stress Cream & Anti-Aging Longevity Serum odstránia z vašej pleti vypätie a viditeľne ju omladia.

Omladzujúce sérum Anti-Aging Longevity Serum a omladzujúci krém Anti-Aging Stress Cream pleť perfektne uvoľňujú a chránia pred stresovými vplyvmi, čím predchádzajú jej starnutiu a redukujú ďalšie efekty, ktoré negatívne vplývajú na našu pleť. Exkluzívne zloženie s pokrokovým základom a množstvom prírodných zložiek zaručuje výrazné zlepšenie celkovej štruktúry pleti, ako aj viditeľné predĺženie jej mladého vzhľadu.

Skvelé doplnky kolekcie omladzujúcich prípravkov La Prairie s vysokým podielom prírodných látok.
Oba nové prípravky sú významnými prírastkami v kolekcii La Prairie Anti-Aging Collection, ktorej hlavnou úlohou je cielené potláčanie a redukcia známok starnutia. Obsahujú vysoký podiel prírodnýcn zložiek, vrátane tých, ktoré pôsobia priamo na obranný mechanizmus DNA pleti.

Svojím pôsobením na bunkovej úrovni pleti dokážu tieto vysokoúčinné prípravky zasiahnuť zdroj aj symptómy starnutia pleti, vďaka čomu prinášajú okamžité, ale aj postupné zhlepšenie. Pravidelná aplikácia zaručuje krajší a mladší vzhľad pleti deň po dni.

Anti-Aging Longevity Serum pôsobí na obranný mechanizmus DNA pleti. Predchádza predčasnému starnutiu a odumieraniu buniek a optimalizuje životný cyklus buniek. Pri urýchlenom procese starnutia v dôsledku interných, alebo externých stresových vplyvov v pleti, začína proces predčasného starnutia. Omladzujúce sérum Anti-Aging Longevity Serum predstavuje účinnú pomoc ako tomu predísť.

Anti-Aging Stress Cream má bohatú hydratačnú textúru, ktorá okamžite neutralizuje vypätie pleti, vyhladzuje linky a vrásky. Zlepšuje pevnosť a pružnosť pleti, redukuje známky podráždenia, obnovuje zdravý tón a žiarovosť pleti.


Anti-Aging Stress Cream a cellular Anti-Wringle Complex

Omladzujúci protivráskový krém s bunkovým komplexom

Technológia a zložky:
Protistresový a protivráskový rastlinný komplex
(marakuja, mullein, Lady’s Slipper, magnólia, gáfor)
Prírodný komplex z húb
Ultra aktívne rastlinné výťažky
(gotu kola, rozmarín, echinacea)
Hydratačná zlúčenina
(hyaluronát sodný, glycerín, olej zo semiačok jojoby, olej z maslovníka)
Exkluzívny bunkový komplex

Aplikácia:
Používajte ráno, alebo večer na čistú, tonizovanú pleť. Môže sa kombinovať s ktorýmkoľvek sérom z radu La Prairie de-agers, ako aj s tradičnými produktmi La Prairie.

Popis produktu:
Strieborné sklenené balenie so strieborným uzáverom a aplikátorom. Vonkajšie balenie je rovnako strieborné s bielym označením.

Obsah: 50 ml

V ponuke od 1. septembra 2008


Anti-Aging Longevity Serum a cellular Defense Complex

Omladzujúce sérum pre dlhovekosť buniek s bunkovým komplexom.

Technológia a zložky:
Výťažok ryže
Resveratrol
Výťažok smrekovca
Glykoproteín z Antarktického oceánu
Argánový olej
Výťažok z cibuľky narcisu
Výťažok zo stromu koly guarany a maté
Vitamín C
Botanický extrakt a kombinácia zeleného čaju
Superoxide Dismutase
Thermus Ferment
Dodatočné antioxidanty
(výťažky rozmarínu, liči)
Exkluzívny bunkový komplex

Aplikácia:
Používajte ráno, alebo večer na čistú, tonizovanú pleť.
Následne naneste váš ošetrujúci krém.

Popis produktu:
Balenie – strieborné balenie s dávkovačom a strieborným uzáverom. Vonkajšie balenie je rovnako strieborné s bielym označením.

Obsah: 50 ml
V ponuke od 1. septembra 2008

Words & Photos: La Prairie

www.glamour-co.sk
www.fann.sk
www.laprairie.com