Autentické príbehy, nadčasové témy

Karol Balna trénerom v GC Welten

0

Golfový klub Welten, ktorý sa nachádza v Báči neďaleko Šamorína, má nového trénera. Stal sa ním Karol Balna, ktorý patrí k úspešným trénerom a nadšeným propagátorom golfu na Slovensku.

Karol Balna je neobyčajný muž na greene, profesionál telom a dušou, z ktorého srší jeho nadšenie pre „zelený šport“, ale aj životný štýl. Okrem toho sa venuje aj publikovaniu, čoho výsledkom je zaujímavá knižočka – Pravidlá golfu od  Yvesa Cédrica Thon-Tata, ktorá môže byť veľmi dobrým pomocníkom pre všetkých začiatočníkov golfu.

Jeho angažmán v GC Welten ponúka všetkým záujemcom o túto krásnu hru skvelú možnosť ako absolvovať kurz golfu pod vedením fundovaného trénera. Výhodou je, že okrem samotného golfu v GC Welten môžete využiť možnosti ubytovania a stravovania v hotelovej reštaurácii. Práve tieto možnosti sľubujú intenzívny tréning, napríklad počas predĺženého víkendu, alebo šancu absolvovať intenzívny kurz, v závere ktorého zložíte skúšku spôsobilosti hry na golfovom ihrisku.
Milovníci „zeleného športu“ sa teda majú na čo tešiť.

Počas zimných mesiacov sa budú môcť fanúšikovia golfu stretnúť s trénerom Karolom Balnom v hoteli Tartuf, kde bude viesť kurzy na golfovom trenažéri. Dokončenie kurzu bude pokračovať v GC Welten v Báči.

Ing. Karol Balna
– diplomovaný tréner (FTVŠ UK v Bratislave – trénerský smer)
– majster slovenska v golfe v r.2002
– člen slovenskej PGA od r. 2004
– člen českej PGA od r.2005
– v apríli 2007 riadne ukončené 3-ročné štúdium na FIVE STAR GOLF ACADEMY

NIPOS      Photos: Karol Balna Archive

http://golf.welten.sk