Autentické príbehy, nadčasové témy

Kolekcia PUMA® Running na sezónu jeseň / zima 2009

0

Kolekcia PUMA® Running na jeseň / zimu 2009 sa nesie v odľahčenom duchu. Modelová rada pre vyznávačov bežeckého športu telom i dušou, ale aj pre tých, ktorí chcú len dobre vyzerať, je kombináciou športovej funkčnosti a módneho vzhľadu.

Kolekcia jeseň / zima 2009 kladie dôraz na rýchlosť a pohodlie a od minulej sezóny spája technológiu Lite Injection Foam (L.I.F.T.) s národnými farbami Jamajky, na počesť jej športových úspechov na olympiáde v Pekingu. Táto technológia vyznáva stav beztiaže. Všetky zbytočné materiály boli odstránené v záujme docielenia ľahkosti a dobrých ergonomických vlastností. V Pume sa tiež sústredili na odstránenie trenia a dosiahnutia vzdušnosti.

Na počesť partnerstva značky PUMA a úspechov jamajského atletického tímu na LOH 2008 v Pekingu teraz bežeckú obuv L.I.F.T. Racer zdobia farby národnej zástavy Jamajky. Modelová rada bežeckej obuvi L.I.F.T. Racer Jamaica prináša inováciu a unikátnu konštrukciu, ktorá je stelesnením ľahkosti bežeckých výkonov. Konštrukcia využíva dvojfarebný vstrekovací proces EVA a v kombinácii s novátorským dizajnom, umožňujúcim aplikáciu EVA na celom zvršku, prepožičiava topánke dve najdôležitejšie vlastnosti – nízku hmotnosť a nižší profil. Model bol uvedený na trh v priebehu augustových Majstrovstiev sveta v atletike 2009 v Berlíne s prianím všetkého dobrého jamajskému tímu a Usainovi Boltovi, súčasnému kráľovi svetovej atletiky vo farbách PUMA.

PUMA® je jednou z popredných svetových sportlifestylových spoločností, ktorá navrhuje a vyvíja obuv, odevy a doplnky. Vo svojej činnosti sa snaží pomáhať svetu podporou mieru, tvorivého ducha podľa metodológie SAFE. Vo svojich rozhodnutiach a konaní sa riadi hodnotami spravodlivosti, poctivosti a pozitívneho a tvorivého myslenia. PUMA začína športom a končí módou. Jej funkčné a lifestylové produkty spadajú do kategórií, ako je futbal, beh, motoršport, golf a jachting. Značka Black je výsledkom partnerskej spolupráce s uznávanými návrhármi, ako sú Alexander McQueen, Yasuhiro Mihara a Sergio Rossi. Skupina PUMA vlastní značky PUMA, Tretorn a Hussein Chalayan. Spoločnosť PUMA, ktorá bola založená v roku 1948, dodáva svoje výrobky do viac než 120 štátov, zamestnáva viac ako 9 000 ľudí na celom svete a má ústredie v nemeckom Herzogenaurachu, Bostone, Londýne a Hong Kongu.

Words & Photos: 2media.cz

www.pumarunning.com