Autentické príbehy, nadčasové témy

Kolekcia sedmich nových belgických praliniek Neuhaus Discovery Collection

0

Skvelú kombináciu chutí predstavujú belgické pralinky firmy Neuhaus, ktorá patrí k najväčším svetovým čokoládovým pochúťkam. Najnovšou ponukou je exkluzívna bonboniéra pod názvom Discovery Collection, ktorá obsahuje sedem nových druhov praliniek s delikátnou chuťou, elegantným tvarom a originálnou výzdobou.

Sú plnené tzv. ganache, vyšľahaným smotanovým krémom zmiešaným s čokoládou a ochuteným ďalšími ingredienciami. Pralinky sú pomenované na počesť mužov, žien a miest, ktoré zohrali úlohu v histórii značky Neuhaus. Reprezentujú spojenie medzi tradíciou, odbornými znalosťami z histórie a súčasnou kreativitou.

Grand Place je horká pralinka so štipkou nigella a jemným indickým korením. Jean zas zaujme výraznou čokoládovou príchuťou peruánskeho kakaa. Louise má v sobe zakódovanú jemnosť a zároveň hutnosť jávskej mliečnej čokolády. Susanne s tmavou polevou a jemným jadrom má intenzívnu malinovú arómu. Galerie zaujme intenzívnym kontrastom jemného karamelu a chrumkavých kúskov tmavej čokolády. Frederick kombinuje jemný krémový základ s intenzívnou chuťou čerstvo opražených lieskových orieškov. Adelson je pralinka v starom štýle, ktorá predstavuje mix jemného čokoládového základu s kúskami lieskových orieškov.
Discovery Collection obsahuje celkom 21 kusov praliniek a stojí 640 Kč. Môže byť jedinečným, chutným darčekom pre vašich blízkych. Obchody Neuhaus nájdete v Terminále 2 pražského letiska v Ruzyni, alebo si pralinky môžete objednať tiež prostredníctvom internetu, na adrese www.prospektamoda.cz.

Words & Photos: 2media.cz

www.neuhaus.be