Autentické príbehy, nadčasové témy

KONCERTY LETO 2008

0

KONCERTY LETO 2008

ALL TIME JAZZ & Lucia Lužinská predstavia skladby zo svojho najnovšieho cd (UN)COVERED v rámci šnúry- Koncerty leto 2008:

30.7. klub Downtown (Bratislava), 20.00 hod
*31.7. Artleto Aupark(Bratislava), 18.00 hod
*1.8. Open Jazz Fest (Zelená Voda)
*2.8. Kultúrne leto (Martin)
8.8. loď St. Borbála- Jazzkom (Komárno), 20.00 hod
31.8. 800. výročie prvej zmienky (Chtelnica)
10.9. Rathaus Wien

Obsadenie:

Lucia Lužinská- vokál
Boris Čellár- gitara
*Fritz Pauer (A)- klavír
Tomáš Gajlík- klavír
Štefan Bartuš- kontrabas
Peter Solárik- bicie
—————————————————————————
V máji roku 2005 Milan Lasica pokrstil debutové cd All Time Jazz Trio a Lucia Lužinská – FIRST TAKE. Následne kapela vystúpila na zaujímavých projektoch ako sú napríklad festival Bratislavské Jazzové Dni, živá nahrávka programu Pianissimo na Feste v Banskej Bystrici, festival „Art Film 2006″ v Trenčianskych Tepliciach, absolvovala LIVE koncerty a rozhovory v televíziách a rádiách. V decembri 2005 úspešne odpremierovali program Tribute To Nat King Cole vo viedenskom Joe Zawinul`s Birdland. Na swingovom festivale Swingin´ Saxonia 2006 v nemeckom Glauchau vyhrali v kategórii Combo 1.cenu a Lužinská získala tiež špeciálnu cenu poroty za sólový spev. Nahrali duet Lucia Lužinská a Milan Lasica – Vianočná pieseň, kde kapela prizvala na spoluprácu aj sláčikový Pressburger Quartett. Minulý rok spolupracovali s organizáciami Liga za duševné zdravie, UNICEF, vystúpili na festivaloch v Ljubljane (SLO), Jazznica (SK), v cykle Jazz pod vežou. Tento rok stihli zrealizovať zaujímavý vzdelávací projekt pod názvom Jazz Goes To School so Slovenskou sporiteľňou, Lucia Lužinská vystúpila ako hosť na koncerte Bobbyho McFerrina v Bratislave v rámci improvizovaného vstupu. Vyšlo tiež nové cd All Time Jazz & Lucia Lužinská with guests (UN)COVERED. Okrem zaujímavo zaranžovaných a interpretovaných verzií jazzových štandardov zaradili na cd aj autorské skladby Borisa Čellára, Fritza Pauera a Lucie Lužinskej.

Promo koncerty budú pokračovať aj na jeseň a na začiatku zimy, kapela vystúpi na festivaloch na Slovensku a v Českej republike.

Viac informácií o cd a kapele, recenzie a referencie na:

www.lucialuzinska.sk
www.dzez.sk
www.jazz.sk

Cd vyšlo vo vydavateľstve Pavian records, distribúcia Dr. Horák.