Free Porn

Autentické príbehy, nadčasové témy

Krásne vlasy? Osviežte svoj účes, pomôžu vám tieto tipy

- Reklama -

Rovnako ako príroda, aj naše vlasy si zaslúžia na jar obnovu. Doprajte im starostlivosť plnú blahodarných látok, ktorá im vráti stratený lesk, objem a vitalitu.

Naše vlasy často strácajú svoj zdravý vzhľad. Na vine bývajú vrtochy počasia, mestské nečistoty, suchý vzduch v miestnostiach alebo aj hormonálne zmeny. Na obnovenie ich vrodenej krásy je nutné vrátiť im živiny, ktoré kvôli týmto vplyvom stratili. V  NEUMA veria čisto prírodným ingredienciám, ktoré sú doslova nabité prospešnými látkami:

●       Levanduľový olej – upokojuje a hydratuje pokožku hlavy, vyživuje vlasové folikuly a podporuje rast nových vlasov. Okrem toho dodáva vlasom lesk, chráni ich farbu pred vyblednutím a pred poškodením.

●       Výťažok z mäty piepornej – obsahuje flavonoidy a ďalšie výživné látky, ktoré podporujú regeneráciu vlasov, hydratujú vlasovú pokožkou a zaceľujú štruktúru vlasov. Zároveň pôsobí protizápalovo, posilňuje prirodzenú ochrannú bariéru vlasov a účesu dodáva objem.

●       Rastlinný proteín – spája poréznu štruktúru poškodených alebo rozstrapkaných vlasov, a tým posilňuje ich schopnosť zadržiavať v sebe vodu, čo vedie k významnému posilneniu odolnosti každého vlasu. Okrem toho dodáva účesu žiarivý lesk.

Re Neu® Shampoo

Jemný šampón šetrne odstraňuje nečistoty z pokožky hlavy bez toho, aby ju vysušil. Vlasy zanechá svieže a na prvý pohľad zdravé. 

●       obsahuje iba vo vode rozpustné netoxické penidlá, ktoré sa získavajú z kokosu,

●       okrem nečistôt odstraňuje aj zvyšky stylingových prípravkov,

●       navracia vlasom stratený objem a dodáva prirodzený lesk,

●       má ľahké zloženie, ktoré vlasy nezaťažuje,

●       hodí sa pre všetky typy vlasov.

Re Neu® Shampoo, 30 ml: 6,10 €, 250 ml: 34,60 €

Re Neu® Conditioner

Ľahký kondicionér posilňuje štruktúru vlasov bez toho, aby ich zaťažil. Po jeho použití sa vlasy ľahko rozčesávajú, sú hladké, hebké na dotyk a zdravo žiarivé. 

● má nezaťažujúce čisto prírodné zloženie,

● osviežuje, uhladzuje a zároveň vlasy vyživuje,

● dodáva vlasom prirodzený objem a lesk,

● je vhodný pre všetky typy vlasov.

Re Neu® Conditioner, 30 ml: 6,10 €, 250 ml: 34,60 €

-PR článok-

- Reklama -

Súvisiace príspevky

- Reklama -