Autentické príbehy, nadčasové témy

Kvety vášne inšpirovali letnú kolekciu spodnej bielizne Marie Jo

0

Potlač s témou kvetov sa stane témou tohtoročnej letnej sezóny a, samozrejme, spoločnosť Marie Jo  sa rozhodla byť trendy. Sladké, až romantické výšivky s témou kvetov, predstavujú eleganciu  modelov spodnej bielizne, k čomu sa však radí aj vynikajúci dizajn, materiály vysokej kvality a luxusné prevedenie. Výsledkom je fantastická, ženská, módna kolekcia.

Téma kvetov priviedla Marie Jo k rozhodnutiu vytvoriť štyri sekcie novej kolekcie, ktoré predstavujú Rose, Camille, Mira a Fiona. Každú by sme vám chceli aspoň v krátkosti predstaviť.

Žiarivé spojenie kvetinových motívov, ktoré pôsobia veľmi jemným dojmom a navodzujú príjemný pocit, ktorý vás očakáva pri dotyku. Kombinácia pikantných detailov, akým je napríklad  model s korzetom či jemné detaily výšivky, robia túto sériu neodolateľnú. Rose je rozsiahla rada, ktorá ponúka päť podprseniek a päť nohavičiek, každý kúsok tohto príťažlivého dielka navrhnutý tak, aby dokázal vytvoriť vlastný, špeciálny štylistický účinok. K tomu je nutné spomenúť aj romantický živôtik, ideálny pre nevesty. Séria sa vyrába v bielej, čiernej a modrej – Laguna farbe.


Camille

Osviežujúce výšivky vo vkusnom japonskom štýle prinášajú prostredníctvom motívov jarných kvetov radosť do života. Súhra matných a lesklých vlákien pridáva tejto sérii honosnosť, čo môže byť rozhodujúci faktor, aby sa každá žena rozhodla vlastniť aspoň jeden kúsok vo svojej zbierke. Jednoducho, sériu Camille možno charakterizovať ako zvodnú, gracióznu a luxusnú. Nový odtieň modrej Orient Blue s nádychom fialovej a denimu, vyžaruje v kombinácii s farebnými výšivkami pocit exotiky. (Farby: biela, Orient Blue)

Mira je svieža a farebná séria. Obe súčasti série – podprsenky a nohavičky sa zdajú byť, akoby boli obsypané pestrofarebnými kvetmi. Štýlová výšivka, lemovanie bielizne vytvára príjemný kontrast. Táto séria dýcha romantikou, ale napriek tomu ponúka veľmi moderný, svieži pocit. Keď sa na konkrétny model z tejto série bližšie pozriete, zistíte, že práve kvetinový motív podprsenky môže poslúžiť ako ideálny doplnok k letnému šatníku.

(Farby: Mare – biela s modrou potlačou aqua fuchsie s jemnými detailmi a Limoncello – mäkká žltá s jemnými detailmi Laguna.)


Fiona

Jar je obdobie lásky. Zvodná ako láska je aj táto svadobná séria. Elegantné motívy, vyšívaný tyl dodáva sérii Fiona mäkký, jemný charakter. Najmä slávnostná výšivka po okrajoch košíkov a sofistikovaná perla na prednej časti, vytvára čarokrásny prírodný motív. K bielej farbe, ktorá je samozrejmosťou, je možné si vybrať aj letný – trendy model Retro Green v romantickom duchu.


Nová imidžová kampaň You

Marie Jo predstavila novú imidžovú kampaň „YOU“, ktorej hlavnou postavou je žena vyžarujúca lásku na celý život, plná pozitívnych myšlienok. Nová koncepcia Marie Jo vyjadruje poctu ženám. Je bujarou oslavou všetkého ženského, čo vyjadrujú sugestívne čiernobiele portréty.

Spodnú bielizeň Marie Jo vyrába a distribuuje belgická spoločnosť Van de Velde.

NIPOS                                      Photos: Marie Jo Press

www.mariejo.com
www.vandevelde.eu