Autentické príbehy, nadčasové témy

La Prairie dobýva vrchol vedy a luxusu

0

La Prairie využíva pleť energizujúcu silu platiny, najvzácnejšieho zo všetkých kovov, v prípravku Cellular Cream Platinum Rare, ktorý dodáva pleti nenapodobiteľnú jemnú krásu od samotného okamihu aplikácie. Vzácny platinový krém bol vyvinutý pre všetky dámy, ktoré vyhľadávajú všetko to, čo je vzácne a dokonalé: pre seba, svoj pestrý životný štýl a rovnako pre svoju pleť a telo.

Cellular Cream Platinum Rare – spojenie umenia a technológie

Vzhľadom na ohromný celosvetový fenomén rastu majetných ľudí – v súčasnosti sa odhaduje, že vo svete je 10 miliónov milionárov* a 1.000 miliardárov* – vznikol neslýchaný dopyt po produktoch, ktoré stelesňujú luxus a kvalitu. Cellular Cream Platinum Rare poskytuje oboje: napĺňa prísľub obnovy a zachovania mladej, žiarivej pleti.


KOLOIDNÁ PLATINA ZACHOVÁVA ELEKTRICKÚ ROVNOVÁHU PLETI

Platina je neoceniteľným tajomstvom krému Cellular Cream Platinum Rare, ktorý sa stavia proti známkam času celkom novým spôsobom a umožňuje tak zachovanie prirodzenej krásy a jedinečnej žiarivosti, akú vaša pleť ešte neokúsila. Takéto pôsobenie krému umožňujú čiastočky záporne nabitej platiny v koloidnom platinovom roztoku, ktorý pôsobí ako jedinečný elektrónový darca a pomáha zachovať správnu elektrickú rovnováhu pleti. Prečo je elektrická rovnováha pleti dôležitá?

Keď sa minerály ako chlorid sodný, draslík, vápnik a bikarbonát sodný rozpustia vo vode, ktorá sa nachádza v tele, vytvárajú elektrolyty a prenášajú elektrický náboj, pričom prúdia do a z buniek a priťahujú k sebe výživné látky vo forme tekutín.

Ideálna elektrolytová rovnováha umožňuje bunkám absorbovať tieto výživné látky efektívnejšie a vylučovať škodlivé látky, čo je dôležité pre zachovanie správnej energie. Rovnováha energie zlepšuje okrem toho hydratáciu pleti, pretože vytvára na povrchu pleti ochranný štít, ktorý pripomína prirodzenú hydratačnú bariéru mladej pleti. Znamená to tiež, že pleť je lepšie chránená pred voľnými radikálmi, vplyvmi prostredia a inými škodlivými vplyvmi, ktoré prispievajú k vzniku známok starnutia.


KOMPLEX AKTÍVNYCH ZLOŽIEK ZDOKONAĽUJÚCI UMENIE OMLADZOVANIA PLETI

Okrem koloidnej platiny posilnila značka La Prairie Cellular Cream Platinum Rare o unikátny komplex aktívnych zložiek vrátane peptidov, vitamínov a antioxidantov. Tieto pôsobia vo vzájomnej harmónii a redukujú hĺbku liniek a vrások, pričom významne podporujú odolnosť pleti. Obnovujú mladistvú textúru a tónus pleti.

Inteligentné hesperidínové kryštáliky, ktoré chránia DNA v jadrách buniek, sa dostávajú do pleti technológiou postupného uvoľňovania a pôsobia v synergii s resveratrolom a poskytujú pleti antioxidačnú ochranu pred voľnými radikálmi, pričom zlepšujú mikrocirkuláciu pleti.
Atmosférou aktivovaný hydratačný matrix predstavuje vynikajúci systém dodávania vlhkosti, ktorý pomáha pleti udržať si hydratáciu na dlhší čas. Prispôsobuje ju vlhkosti a teplote prostredia, preto je Cellular Cream Platinum Rare ideálny do všetkých podnebí.
Pestré zloženie krému obsahuje vysokú koncentráciu peptidov pre stimuláciu fibroblastov a následnú obnovu štruktúry mimobunkového matrixu: malachit pôsobiaci ako antioxidant, hematit s vysokým podielom železných čiastočiek pre obnovu mladistvej žiarivosti pleti aj vo vyššom veku, svetloodrážajúci strieborný perleťový pigment pre posilnenie účinkov platiny a žiarivosť pleti a exkluzívny bunkový komplex pre stimuláciu prirodzeného procesu regenerácie pleti, hydratáciu, výživu, energiu a zabezpečenie jej optimálneho fungovania.

DOKONALOSŤ ÚČINKOV AJ PREVEDENIA

Cellular Cream Platinum Rare je naozaj trieda sama o sebe: je to pleťový prípravok, ktorý je mimoriadne vzácny nielen pre oslnivú nádheru, akou pleť zahŕňa, ale aj pre obzvlášť delikátnu textúru, čistotu zloženia, veľkoleposť a eleganciu balenia.
Každý ručne vyrobený obal tohto krému je vlastne umeleckým dielom, ktoré spája nadčasové geometrické tvary s prvkami minimalizmu 21.storočia. Aplikátor v tvare lyžičky zakončuje strieborný polkruh a zlatý disk: chemický znak platiny, zdroja transformačných účinkov krému.

*CapGemini/Merrill Lynch 2008 World Wealth Report

**FORBES – časopisom odhadovaný počet milionárov v roku 2007 – 946


ČO JE TAKÉ VZÁCNE NA KRÉME CELLULAR CREAM PLATINUM RARE?

Prečo je platina považovaná za najcennejší kov?
Hovorí sa, že platina sa dostala na Zem pred dvomi miliardami rokov spŕškou meteorov z ďalekej hviezdy a je taká vzácna, že na ťažbu jediného gramu je potrebné vyťažiť desať ton železnej rudy. Louis XVI vyhlásil platinu za jediný kov hodný pre kráľovskú rodinu. Dlho oceňovaná pre svoju čistú bielu krásu, platina je dokonalým doplnkom diamantov a iných vzácnych kameňov. Bola tiež použitá na ozdobu legendárnych diamantových obrúčok Koh-i-Noor.

Čo viedlo k využitiu platiny v pleťovom kréme?
V rámci výskumu v novej oblasti využitia vzácnych kovov pri ošetrení určitých stavov pleti vedci z La Prairie zistili, že platina, ktorá disponuje schopnosťou viazať sa s ľudskou pleťou, preukazuje neporovnateľné omladzujúce účinky.

Ako platina omladzuje pleť?
Koloidný platinový roztok – suspenzia čiastočiek platiny vo vode – nastoľuje v epiderme rovnováhu, ktorá tak pleti umožňuje najefektívnejší priebeh všetkých dôležitých funkcií. Platina vytvára na povrchu pleti ochranný štít, aký sa nachádza prirodzene v mladej pleti. Tento zabezpčuje pleti optimálnu úroveň hydratácie a zvyšuje jej schopnosť čo najefektívnejšie prijímať výživné minerály, tzv.elektrolyty, ktoré nesú elektrický náboj.

Čo je príčinou skrášľujúceho účinku krému Cellular Cream Platinum Rare?
Skrášlenie je výsledkom synergie účinkov koloidnej platiny, strieborných perleťových pigmentov a ohromného hydratačného pôsobenia. Krém zahŕňa pleť brilantným vyžarovaním, aké jej doposiaľ žiadny iný kozmetický krém nedokázal priniesť.

Prečo je Cellular Cream Platinum Rare taký cenný?

Cena platiny ako takej prevyšuje cenu zlata. Nákladný bol tiež vývoj zloženia krému, ktorý obsahuje tie najexotickejšie zložky z celého sveta a využíva najpokrokovejšie bieotechnológie. Cellular Cream Platinum Rare bol vyvinutý pre ženu, ktorá chce pre seba vo všetkom vždy to najlepšie. Pre ženu, ktorá si potrpí na to, aby svoju pleť dobíjala mladistvou krásou.


CELLULAR CREAM PLATINUM RARE

Aktívne zložky
Negatívne nabitá koloidná platina: dobíja pleť, hydratuje ju a chráni.

Komplex ceramidu 2 a matrikínu palmitoleate: stimuluje komunikáciu buniek, napráva poškodenia pleti v dôsledku starnutia. Vyhladzuje vrásky a mimické linky, obnovuje bariéru pleti.
Malachit: posvätný kameň starobylých Egypťanov, symbol tvorivosti a zmeny, je známy svojimi antioxidačnými účinkami.
Hematit: obsahuje vysoký podiel železa, obnovuje mladistvú žiarivosť pleti.

Postupne uvoľňované inteligentné kryštáliky hesperidínu: do pleti sú doručované v exkluzívnom submikrónovom systéme. Chránia DNA v jadrách buniek a spolu s resveratrolom poskytujú pleti antioxidačnú ochranu, pričom zároveň podporujú mikrocirkuláciu.


CELLULAR CREAM PLATINUM RARE

Aktívne zložky
– Resveratrol: dlhoveký antioxidant, ktorý chráni bunky pred útokmi voľných radikálov. Okrem toho pleti dodáva rovnováhu a rozjasňuje ju.
– Hydratačné zložky: poskytujú ohromnú hydratáciu a vytvárajú ochrannú vrstvu, ktorá zabraňuje strate vody. Prispievajú k zachovaniu tých najdôležitejších charakteristík mladej vitálnej pleti: hustote, pružnosti a pevnosti. Krém využíva množstvo hydratačných zložiek:
– hyaluronát sodný;
– červené riasy – okrem hydratačných účinkov pôsobia tiež upokojujúco a obnovujú štruktúru pleti;

– klímou aktivovaný hydratačný matrix – zabezpečuje rovnovážnu a dlhodobú hydratáciu;

– skvalán derivovaný z olivového oleja – nielen hydratuje, ale aj zvláčňuje pleť; vyznačuje sa skvelou podobnosťou vlastných zložiek pleti, ktoré sú súčasťou kožného mazu a hydrolipidovej vrstvy; predchádza strate vody, obnovuje hustotu a prispôsobivosť pleti.


CELLULAR CREAM PLATINUM RARE

Aktívne zložky
Vynikajúce hydratačné zložky s dlhodobím pôsobením: posilňujú a obnovujú bariéru pleti, predchádzajú transepidermálnej strate vody:
– hydratačný matrix;
– ceramid 2;
– biosacharidová guma – prírodná zložka s predĺženým hydratačným účinkom; vďaka nej pleť cíti ešte viac hydratácie 3 hodiny po aplikácii.
– Strieborný perleťový pigment: jemné strieborno-biele svetloodrážajúce zložky pre krajšiu žiarivosť pleti.

– Lipozómový komplex karnozínu a antioxidantov: uvoľňuje vrásky, obnovuje pružnosť tkaniva, redukuje linky a vrásky.

– Exkluzívny bunkový komplex La Prairie: stimuluje prirodzený proces regenerácie pleti, dodáva hydratáciu, energiu a výživu, podporuje optimálne fungovanie procesov v pleti.

CELLULAR CREAM PLATINUM RARE

Aplikácia

– Aplikujte ráno a/alebo večer na čistú pleť tváre a krku. Vyhnite sa okoliu očí. Krém je možné podľa potreby kombinovať so sérami La Prairie.


Balenie

– Ručne vyrobené luxusné balenie v tvare valca s laserom vyznačeným logom La Prairie a strieborným uzáverom v tvare diamantu. Balenie obsahuje strieborný aplikátor so zakončením v podobe zlatého poloblúka a swarovského krištáľom uprostred.


Obsah

50 ml

www.fann.sk
www.glamour-co.sk
www.laprairie.com