Autentické príbehy, nadčasové témy

La Prairie – kaviár a diamanty

0

Dva neprekonateľné symboly luxusu spolu prichádzajú v jedinečnom koncentráte SKIN CAVIAR CRYSTALLINE CONCENTRE. 

SKIN CAVIAR CRYSTALLINE CONCENTRE PLEŤ VIDITEĽNE ROZJASNÍ A OMLADÍ

Kaviár a diamanty. Dva neprekonateľné symboly luxusu spolu prichádzajú v jedinečnom ošetrujúcom koncentráte Skin Caviar Crystalline Concentre pre obnovu pevnej, žiarivej a mladistvej pleti, v akú ste už možno ani nedúfali… Extravagantné nielen svojím konceptom a obsahom, toto rozjasňujúce sérum bohaté na nutričné prvky je také pôsobivé, že dokáže spomaliť proces starnutia a odvrátiť jeho škodlivé vplyvy.

La Prairie dosahuje nové výšiny luxusnou starostlivosťou s cieľom poraziť starnutie pleti a to nielen na povrchu, ale aj v jej štruktúre. Pozoruhodný ošetrujúci prípravok pomáha k obnove pružnosti, mladistvej žiarivosti, zjemneniu štruktúry, zvýšenej hydratácii a prirodzenému zdravému objemu pleti, ktorým sa vyplnia linky a vrásky.


VÝŽIVNÁ SILA KAVIÁRU V SRDCI REGENERAČNÉHO ZLOŽENIA

Mimoriadne koncentrácie kaviárového výťažku a exkluzívneho bunkového komplexu La Prairie sa spájajú s vysokoúčinnými peptidmi, aminokyselinou, stabilným vitamínom C, AHA kyselinami a prírodnými rastlinnými výťažkami pre dosiahnutie intenzívneho vyhladzujúceho efektu. Umožňujú luxusnému koncentrátu prinavrátiť pleti jej mladistvú pružnosť, pevnosť a jednotnú štruktúru, ktorú s pribúdajúcimi rokmi stráca.


Ako pôsobia procesy pre vrátenie pevnosti a objemu pleti?

 – Spevňujúce aktívne zložky vrátane troch pokrokových peptidov pôsobia na keratinocyty a fibroblasty, aby zvýšili rozmnožovanie buniek a posilnili priľnavosť medzi bunkami dermy a epidermy, ktorá sa rokmi zhoršuje a spôsobuje stratu pružnosti a celkové ochabnutie pleti. Tieto aktívne zložky pôsobia spolu s výživným výťažkom kaviáru – redukujú linky a vrásky, zvyšujú pružnosť a pevnosť a viditeľne vyhladzujú pleť.
 – Komplex AHA kyselín, ktorý je do pleti postupne uvoľňovaný patentovaným prenosným systémom, zvyšuje obnovu buniek, zjemňuje jej štruktúru a odhaľuje jej krajší mladistvejší vzhľad. Proces postupného uvoľňovania aktívnych zložiek znižuje riziko podráždenia pleti.

 – Pre zdravší objem pleti sa v koncentráte spájajú dva rastlinné výťažky. Prírodný výťažok z koreňa Anemarrhenae Asphodeloides zvyšuje objem pleti na miestach, kde sa s pribúdajúcimi rokmi stráca. Súčasne s týmto pôsobením výťažok z rastliny Acmella Oleracea okamžite uvoľňuje pleť, takže výsledkom je redukcia vrások.

 – Hĺbková hydratácia posilňuje spevňujúci účinok tým, že zabraňuje strate vody a podporuje ukladanie lipidov, takže pleť si dokáže hydratáciu udržať. Hydratačný účinok zintenzívňuje betaín, prírodne derivovaná aminokyselina zo šťavy cukrovej repy.


DIAMANTOVÁ ISKRA PRE OBNOVU ŽIARIVOSTI PLETI

Najviditeľnejší okamžitý účinok luxusného koncentrátu Skin Caviar Crystalline Concentre je trblietavá žiarivosť, ktorá pleť zahalí hneď pri prvej aplikácii. Túto prekvapivú metamorfózu prináša vzácna kombinácia kryštálikov diamantu, sľudy a kremeňa, ktoré odrážajú a rozptyľujú svetlo, čím výrazne rozjasňujú a skrášľujú pleť.
Účinok kryštálikov podporujú zosvetľujúce zložky – výťažok škótskej borovice a stabilná forma vitamínu C. Redukujú nerovnomernú pigmentáciu, predchádzajú formovaniu melanínu ako aj dozrievaniu melanozómov, pričom pleť zároveň upokojujú.
Mimoriadne výživné sérum Skin Caviar Crystalline Concentre je určené na aplikáciu pod ďalšie ošetrujúce prípravky La Prairie, napríklad Extrait of Skin Caviar Firming Complex alebo Skin Caviar Luxe Cream. Dokáže pleť účinne spevniť, zjemniť, dodať jej väčší objem a obnoviť jej krásu, ktorú jej čas odoberá…

Vyskúšajte luxus na vašej pleti.

www.laprairie.com
www.fann.sk
www.glamour-co.sk