Autentické príbehy, nadčasové témy

La Prairie Silver Rain a Midnight Rain Sheer Mist

0

La Prairie s radosťou plní túžby svojich zákazníčok. Uvádza nové, odľahčené verzie dvoch zmyselných vôní, Silver Rain Sheer Mist a Midnight Rain Sheer Mist. Vône s rovnako jedinečnou kompozíciou zloženou z vzácnych a exkluzívnych zložiek vytvárajú na pokožke príjemne transparentný a predsa zvodný voňavý závoj.

Lákavý šepot dvoch zvodných vôní…

La Prairie predstavuje Silver Rain Sheer Mist a Midnight Rain Sheer Mist.
Možno sa vonku oteplilo, čaká vás neformálne stretnutie, alebo len máte dobrú náladu… Sú dni, kedy má žena chuť na ľahšiu verziu svojej obľúbenej vône.
Vo vôni Silver Rain Sheer Mist spočiatku zaznievajú tóny bergamotu, zeleného jablka a koriandra. Po nich sa odhaľuje bohaté kvetinové srdce s tónmi tuberózy, lupienkov červenej ruže, hviezdicovej magnólie a jazmínu, ktorý rozkvitá v noci. Nasleduje základ so sladkou vanilkou, agarovým drevom a pižmom. Pri aplikácii sa na pokožke rozvinie jemná vôňa – pre tie, ktoré majú radšej nežný šepot než krik…

Midnight Rain Sheer Mist sa v úvode rozozvučí šťavnatými tónmi guavy, mandarínky, granátového jablka a frézie. Srdce tvorí rozkvitnutý buket bielej ľalie, vanilkovej orchidey, kvetu slivky a ambry. Základ patrí zmyselným tónom drevín. Spája sa v ňom pačuli, vetiver a pižmo. Midnight Rain Sheer Mist pôsobí ako vábivý voňavý flirt…

Ľahká príťažlivosť vôní Silver Rain Sheer Mist a Midnight Rain Sheer Mist je vyjadrená aj vizuálne jemne tónovanými flakónmi. Flakón vône Silver Rain Sheer Mist láka svojím žiarivým strieborným uzáverom, kým flakón Midnight Rain Sheer Mist pôsobí záhadne vďaka čiernemu uzáveru s holografickým efektom. Oba flakóny nesú luxusný odkaz La Prairie svojím dizajnom v tvare ikonickej kvapky dažďa.


SILVER RAIN SHEER MIST

Hlava
Objatie…
chrumkavé zelené jablko, kvet verbeny, ostružiny, semiačka anízu, drvený koriander, šťava bergamotu

Srdce
Očarenie…
kvet záhradnej tuberózy, lupienky červenej ruže, šťavnatá slivka, hviezdicová magnólia, ostružiny, akord kryštalického cukru, jazmín kvitnúci v noci

Základ

Zvodnosť…

lístky pačuli, červený santal, fazuľky tonky, heliotrop, vanilka, vzácne drevo z agaru, pižmo


Balenie:

Transparentný flakón v tvare dažďovej kvapky, cez ktorý presvitá fialková tekutina a luxusný strieborný uzáver. Vonkajšie balenie zdobí motív strieborných kvapiek dažďa.

Obsah: 50 ml


MIDNIGHT RAIN SHEER MIST

Hlava
Objatie…
guava, mandarínka, granátové jablko, frézia

Srdce
Očarenie…
biela ľalia, vanilková orchidea, kvet slivky, kvet ambry

Základ

Zvodnosť…

pačuli, vetiver, kašmír, pižmo


Balenie:

Transparentný flakón v tvare dažďovej kvapky, cez ktorý presvitá modrá farba vône. Čierny uzáver zdobí unikátny holografický pigment, ktorý vrhá odtiene fialovej, striebornej, purpurovej a zlatej farby. Vonkajšie balenie zdobí motív strieborných kvapiek dažďa.

Obsah: 50 ml

Osvieženie strieborného a polnočného dažďa čaká aj na vás.

www.fann.sk
www.glamour-co.sk
www.laprairie.com