Autentické príbehy, nadčasové témy

Lamborghini zvečnené v „sprievodcovi“

0

Slávu automobilky Lamborghini priniesli nádherné modely Diablo, Gallardo, alebo Muriciélago, ktoré tvoria zbierku rôznych úspešných ľudí – či už biznismanov, hercov, spevákov. Ich tvar, vlastnosti a schopnosť vyvinúť úžasnú rýchlosť láka slávnych tohto sveta.

Tento raz sa však značka Lamborghini zapísala do histórie iným spôsobom. Múzeum a showroom automobilky v Bologni je zapísaný v publikácii Wallpaper City Guide: Bologna, kde návštevníci Bologne, situovanej v severnom Taliansku, nájdu množstvo užitočných informácií o meste, ktoré je domovom značky Lamborghini.

Obal Wallpaper City Guide: Bologna je ladený do čiernej, čo je typická farba Lamborghini. Značka je stelesnením vynikajúceho dizajnu, ale aj extrémneho športového ducha. Na druhej strane, „sprievodca Bolognou“ neprináša len informácie o známej automobilke, ale predstavuje Bolognu aj z inej stránky. Ponúka prehľad jedinečných miest, kde sa môžu návštevníci zabaviť, nájsť galérie, nechať sa unášať umením, obdivovať architektúru, ubytovať sa, objaviť skvelé reštaurácie, ale i obchody, či relax.

Publikácia vyzdvihuje Bolognu ako mesto s očarujúcim životným štýlom a živou ekonomikou. Mnohé publikácie zamerané na cestovný ruchu považujú Bolognu za jedno z najzaujímavejších európskych miest, ktoré jednoducho musíte navštíviť. Či Piazza Maggiore s krásnou architektúrou, alebo moderný hotel Corona D’Oro, alebo centrum kultúry MAMbo. Samozrejme, vaše kroky by mali smerovať aj do susedstva Sant’Agata Bolognese, kde určite nevynechajte sídlo Automobili Lamborghini.

Publikácie Wallpaper City Guide pripravujú odborníci z oblasti cestovného ruchu, takže sa môžete spoľahnúť, že informácie, ktoré tu nájdete sú pozorne vybrané, aby vám čo najlepšie poslúžili pri spoznávaní rozličných miest.

Peter Fritz              Photos: Lamborghini Press

www.lamborghini.com
www.phaidon.com