Autentické príbehy, nadčasové témy

Lanvin L’Homme Sport

0

Lanvin L’Homme Sport

Hviezda tenisových kurtov vyčnieva spomedzi iných svojou voľnosťou a inštinktívne stelesňuje imidž značky Lanvin príťažlivou mladosťou, energiou a dojmom, ktorý zanecháva. Symbol novej modernosti s podpisom Lanvin.

Muž… Rafael Nadal
Presne taký.
Ako živý dôkaz.
Športovec s dušou Lanvin.

Rafael… Sila, rýchlosť, graciózne pohyby, odhodlanie a charizma… Vďaka nim je dokonalým stelesnením novej pánskej vône Lanvin L’Homme Sport.
Španielsky tenista umiestnený na vrchole ATP rebríčkov vyniká nielen svojím impozantným forehandom, ale aj túžbou poraziť protihráčov. Impulzívny vytrvalec často ohromuje súperov práve svojou odvahou a húževnatosťou. Jeho sexy mužnosť obohacuje kráľovskú športovú disciplínu o podmanivú auru.


Muž Lanvin a jeho temperament

Šik a dynamický, vždy v pohybe. Muž Lanvin má zmysel pre štýl a vyžaruje nespochybniteľnú mužnosť. Rafinovaný dobyvateľ má v sebe odhodlanie aj eleganciu a všetko si vydobyje svojím prirodzeným konaním s ľahkosťou a istotou.


Dizajn

Okrúhly sklenený flakón s jednoduchými elegantnými líniami vyžaruje prispôsobivú no nepoddajnú energiu. Uchopiť ho, znamená zmocniť sa niečoho, čo je tak pevné ako aj zmyselné. Intenzívny modrý odtieň umožňuje logu zažiariť svojím priezračným leskom.
Uzáver geometrických tvarov svojou matnou striebornou farbou a jemným oblúkom reprezentuje príznačný motív značky – kruh umiestnený v štvorci. Jeho otvorením prijmete pozvánku zapojiť sa do hry na voňavé objavovanie.

Pestovaná elegancia je základným pravidlom pánskej novinky. Lanvin L’Homme Sport v sebe nesie manifest živej mužnosti poznačenej vrodenou a obdivuhodnou gracióznosťou. Koncentrát čistej energie vo forme aromaticko-drevitej toaletnej vody využíva zložky, ktoré sú v kontraste a zároveň sa dopĺňajú. Práve ich vzájomné pôsobenie dodáva vôni auru sofistikovanej mužnej sily.
Jemná zmes a dokonalá rovnováha zložiek, ktoré sú charakteristické pre svet vôní a mužnú eleganciu zároveň, dokonale vyjadruje modernú dualitu, akú symbolizuje muž Lanvin.
Vôňu otvárajú žiarivé vitálne tóny navodzujúce okamžitý pocit sviežosti. Rezonujú v nich iskrivé citrusové plody citróna a talianskeho bergamotu s jemným trpko-korenistým dotykom petitgrain a čierneho korenia.
Aromatické srdce vône odráža priezračnosť a hĺbku šalvie a levandule, ktoré prirodzene vyžarujú sviežosť a zmyselnosť.
Napokon sa odhaľuje základ, v ktorom sa na príjemnom pižmovom podklade rozvíja rafinovaný temperament indonézskeho pačuli a náznaku machu.

Lanvin L’Homme Sport: svieži, temperamentný, moderný a elegantný doplnok muža…


Sortiment

Toaletná voda           30 ml
Toaletná voda           50 ml
Toaletná voda         100 ml
Balzam po holení   100 ml
Voda po holení        100 ml
Sprchový gél            100 ml

www.fann.sk
www.glamour-co.sk
www.lanvin.com