Autentické príbehy, nadčasové témy

Láska na prvý pohľad

0

Láska na prvý pohľad

Z luxusného francúzskeho hotela Ritz ma náhoda priviala do krásnej prírodnej scenérie, ktorú ponúkajú české Krkonoše. V známych kúpeľoch Janské Lázne som objavil dizajnérsky skvost – Omnia hotel.

Omnia hotel je luxusný štvorhviezdičkový hotel, ktorý sa nachádza neďaleko zrekonštruovanej lanovkovej dráhy na Čiernu horu. Hotel má kapacitu 110 lôžok v 43 dvojlôžkových izbách a 2-4 lôžkových apartmánoch. Izby, tak isto ako celý interiér, sú charakteristické originálnym dizajnom a vysokým komfortom. Moderný dizajnový hotel je určený predovšetkým pre náročnú klientelu. Je koncipovaný ako ideálne miesto pre romantické pobyty pre dvoch, tiež pre rodiny s deťmi, ale tak isto pre firemné a spoločenské akcie.


Koncepcia

Už samotný názov hotela Omnia zaväzuje k vysokému štandardu služieb. Omnia znamená v latinčine „všetko“ a prvoradým cieľom vedenia hotela je splnenie prianí a očakávaní hostí, ktorí prídu za odpočinkom, alebo športom, či zo zdravotných dôvodov, ale aj pracovne. Poslanie hotela je jednoznačné – dosiahnuť, aby sa hostia radi vracali za výnimočnou atmosférou hotela a malebného kúpeľného mesta.
Koncepcia hotelového komplexu, služby a skĺbenie všetkých detailov vytvára celok, ktorý je zárukou vysokého štandardu a prináša všetko, čo od hotela štvorhviezdičkovej kategórie možno očakávať. Spokojnosť návštevníkov bez rozdielu veku, je najväčšou odmenou hotelového tímu.

Keďže prvoradou úlohou manažmentu je byť najlepším hotelom nielen v Krkonošiach, tak jedna z podmienok úspechu predstavuje spolupráca s najlepšími. To platí aj o architektoch a tvorcoch hotelového dizajnu. Omnia hotel pôsobí v objatí krkonošskej prírody veľmi nenápadne, aby nerušil prírodnú kulisu. Tak vznikla koncepcia nenápadnej stavby, ktorá svojich hostí očaruje až po vstupe do jej srdca.


Dizajn

Vojdite do hotela Omnia a zamilujete sa na prvý pohľad do jeho originálnych interiérov, ktoré sú premyslené do posledného detailu. Jeho nenápadný exteriér totiž ukrýva skvostné interiéry. Či už vstúpite do hotelovej reštaurácie, baru, relaxačných priestorov, či jednej z izieb, prekvapí vás dizajn plný svetla, charakteristický čistými, ale predsa pôvabnými líniami. Všetko bolo tvorcami, štúdiom ADR, premyslené do posledného detailu. Preto si musíte dávať pozor na to, aby ste sa nezamilovali na prvý pohľad, hneď ako sa ocitnete vo vnútri.

Hociktorú izbu si v hoteli Omnia vyberiete, vždy bude tá pravá. Každý detail je premyslený, o čom svedčí napríklad rýchle riešenie rôznych situácií. Napríklad, pokiaľ pricestujete s rodinou, je možné susedné izby jednoducho prepojiť do „family room“.
LCD televízor je možné sledovať pohodlne z postele a v posteli je vďaka pohyblivému stolíku tiež možné raňajkovať. A keď v zime prídete mokrí z lyžovania, stačí oblečenie zavesiť do skrine so zabudovanou sušičkou.

Vybavenie všetkých izieb:

LCD TV, internet, minibar, trezor, telefón, kúpeľňa s WC, priestranný šatník.

Reštaurácia

Reštaurácia je otvorená ako pre hotelových hostí, tak aj pre ostatných návštevníkov, ktorí poznajú, že dobré jedlo je jedným z najväčších životných potešení. V ponuke nájdete predovšetkým jedlá modernej európskej kuchyne.
K dispozícii hoteloví hostia majú aj služby loung baru, pool baru a samozrejme room service.

OMNIA HOTEL
Černohorská 327
542 25 Janské Lázně

ČESKÁ REPUBLIKA

+420 499 859 780, hotel@omnia-hotel.com

Words: Peter Fritz, Aspen.PR     Photos: Aspen.PR

www.omnia-hotel.com