Autentické príbehy, nadčasové témy

Lásku psovi preukážete aj skvostným obojkom

0

Chcete aby váš domáci miláčik žil v luxuse ako vy, pýšil sa najkrajšími a najvyberanejšími vecami a šperkami? Čo takto mu spraviť radosť a vybrať mu úžasný darček, ktorý bude aj vás reprezentovať. Máme pre vás jedinečný tip – obojok z kolekcie La Collection de Bijoux, od známej americkej firmy i Love Dogs.

La Collection de Bijoux je skvostná línia psích obojkov, ktorá vystavuje vyše 100 karátov trblietavých diamantov a prekrásne klenoty. Práve drahé kamene, diamanty, platina, koža robí jedinečné, exkluzívne a nádherné tieto kolekcie. Všetky sú limitované.


KOLEKCIE

Amour“ – predstavuje slovíčko „láska“ vo Francúzsku, a kolekcia Amour Amour reprezentuje lásku, ktorú dávate vášmu miláčikovi a ako on zas má v obľube vás. Tento úžasný obojok je vyrobený z 52 karátových diamantov a jeho hodnota je 1,8 milióna amerických dolárov. Nie je to výmysel, ale realita. Je to skutočné umenie, vsadiť ručne 1600 diamantov, ktoré vytvárajú pôvabný jedinečný dizajn. Lesk diamantov dopĺňa najvyhľadávanejšia koža svete – krokodília, ktorá má veľmi dlhú životnosť. Privilegujte svojho miláčika a doprajte mu unikátny, nádherný a neskutočne luxusný obojok z tejto kolekcie.

Amour de la Mer – táto kolekcia je inšpirovaná hĺbkou lásky medzi človekom a psom, ktorá je veľmi široká a hlboká ako oceán. V strede je umiestnený 8.5 karátový grandiózny zafír, ktorý odráža oceán lásky s hĺbkou modrej prenikavosti. Obojok je vyrobený z platiny – čistého a vzácneho materiálu, ktorý vyzdvihuje lesk diamantov. Celému psiemu „náhrdelníku“ dodáva punc klasickej elegancie jedna z najdrahších koži na svete – pštrosia koža, ktorá je zárukou trvácnosti.Tento kúsok predstavuje spojenie precíznosti a pozornosti venovanej detailom. Patrí k najdrahším a najúžasnejším obojkom na svete.

Chéri – nádherný tvar srdca z diamantov. Práve tento obojok povie vášmu psovi, že je váš miláčik, váš malý „cheri“. Nádherný prívesok v tvare srdca je z 5 briliantových diamantov, každý po 1 karáte. Na obojku ďalej iskrí ďalších 630 vysokokvalitných diamantov (spolu viac ako 25 karátov). Eleganciu dotvára samozrejme pštrosia koža a taktiež, ako v iných kolekciách, platina.

L´Étoile – táto kolekcia je venovaná psom – veľkým hviezdam. L´Étoile sa pýši 5 briliantovými diamantmi po 1,5 karáte, ktoré sú umiestnené pozdĺž pštrosej kože, ktorá dáva obojku trvácnosť. Okrem toho túto kolekciu zdobí viac ako 400 diamantov vysokej kvality s viac ako 27 karátmi a samozrejme platina. Obojok z tejto kolekcie vykúzli na elegantnom hrdle vášho psa jasnú briliantovú večernú oblohu.

Juene Chéri – kolekcia je inšpirovaná mladou energiou a vrelosťou šteňaťa. Doprajte vášmu psovi 15 karátový diamantový obojok práve z tejto kolekcie, kde kraľuje 3.5 karátový vycentrovaný diamant v tvare srdca. Upozorní zrak každého okoloidúceho a k tomu 8 zaoblených diamantov (spolu 5 karátov), ktoré dekorujú krokodíliu kožu a platinu, každému doslova vyrazí dych.

Jana Milošovičová      Photos: i Love Dogs

www.ilovedogs.com