Free Porn

Autentické príbehy, nadčasové témy

Lenivé dni? Aj také potrebujete a vtedy si vyrazte na zážitkový glamping

- Reklama -

Niekedy nám ku šťastiu naozaj netreba veľa. Stačí šumenie lístia vo vetre a ohýbanie konárov stromov. Stačí krásny výhľad a niečo dobré pod zub. Niekedy potrebujeme len chvíľu samoty pre seba a svoju spriaznenú dušu.

Aj dnes sa vyberieme s Amazing Places do Čiech. Nepôjdeme na miesto, kde bude veľa ľudí, naopak. Zájdeme si do malého dubového lesa, započúvame sa spolu do spevu vtákov a zaručene sa necháme rozmaznávať pocitom, že nás tu nik nenájde a nebude rušiť.

Oddychovať, hrať spoločenské hry, čítať knihu, grilovať, cvičiť na terase a oveľa oveľa viac…

Žiadna elektrina ani wifi

Odtrhnete sa od povinností, zabudnete na starosti a na prácu si nespomeniete. Potrebujete ísť do KeepCalm Treehouse. Chcete romantiku? Žiaden problém. Chcete si zapáliť oheň a opiecť niečo dobré pod zub? Dokonca by ste privítali aj saunu? Všetko to vás tu čaká. Nemusíte sa báť o pohodlie, aj toaletu i sprchu tu nájdete – hneď vedľa.

Priestranná terasa priam volá, aby ste sa tu pohodlne usadili a pozorovali tiché divadlo pred vami. K tomu sa bude hodiť káva, ktorú majitelia nosia z rôznych kútov sveta. A tak tu ochutnáte kúsok Etiópe alebo Ghany. A ak sa chcete zrelaxovať ešte viac, tak si ľahnite do hojdacej siete.

Skvelý zážitok uprostred polí a lúk

Robte len to, na čo máte chuť

A ako odporúča Amazing Places, tak nudu nečakajte. “Pre kreatívne duše je pripravený aj stojan na maľovanie. Na večer potom môžete vytiahnuť Čierneho Petra, Uno alebo rébusy. KeepCalm je miesto vytvorené s láskou a zameraním na najmenšie detaily.” A milovníci kníh si tiež prídu na svoje, čaká ich tu knižný raj!

Pripravila Martina Baumann, zdroj fotografií: AMAZING PLACES

- Reklama -

Súvisiace príspevky

- Reklama -