Autentické príbehy, nadčasové témy

Letné čokonovinky od Vanini

0

Čitatelia Milliardcity.com už exkluzívnu čokoládu Vanini určite poznajú. Výrobca hnedej delikatesy  nedávno predstavil novú kolekciu produktov. Tie nepochybne – tak ako všetky predošlé – zaujmú každého, kto na kvalitnú čokoládu nedá dopustiť. A tých teda nie je málo. Pozrite sa teda spoločne s nami, aké novinky Vanini ponúka.

Quadri D’Autore

Do rodiny praliniek od Vanini pribudol nový člen. Quadri D’Autore. Je dielom Lucy Mannori, hlavnej cukrárky spoločnosti. Kombinuje najkvalitnejšie ingriediencie a taliansku cukrárenskú tradíciu. Bonbóny Quadri D’Autore sú vyrobené v štyroch variantoch: Biela čokoláda s kandizovaným pomarančom, mliečna čokoláda s lieskovým orieškom, tmavá čokoláda s granulovaným kakaom a mliečna čokoláda s hrozienkami.

Extra jemná mliečna čokoláda s mandľami

Ocenia ju hlavne milovníci čokolád od Vanini s prívlastkom „Cocoa Rich“ – teda tých, ktoré sú bohaté na kakao. Nová čokoláda má 49-percentý podiel kakaa na objeme a je vyrobená na základe inovatívneho receptu. Variant Mandle je doplnkom k rovnakému typu čokolády s figami a višňami. Tie boli uvedené na trh minulú sezónu.


Mini balenia QUADRI D’AUTORE a LIQUEUR PEARLS

Uspokojiť chuť na čokoládu kedykoľvek – taký je cieľ nových, inovatívnych mini balení dezertov Quadri d’Autore a Liqueur Pearls. Druhý menovaný je v ponuke ako praktický boxík so šiestimi kusmi čokolády, Quadri d´Autore sú balené po troch.

Vanini „THE CLUB“

Spoločnosť Vanini prišla aj s inou ako sladkou novinkou. Predstavila projekt The Club – klubu, ktorý má priniesť celý rad benefitov pre obchodných partnerov a firemných zákazníkov tejto firmy.


Vanini –  Čokoláda s dušou

Exkluzívne čokoládové výrobky od firmy Vanini sú vyrábané len z najkvalitnejších surovín. Kakao, ktoré je hlavnou prísadou, nakupuje táto známa talianska spoločnosť priamo od pestovateľov vo vybraných plantážach. S nimi má uzatvorené dlhodobé zmluvy o partnerstve. Vanini sa vybrala cestou spojenia exkluzivity a etiky: je zástancom zvyšovania produktivity a profesionality lokálnych pestovateľov kakaa, vrátane rozvojových oblastí, ktoré najviac potrebujú podporu a presadenie štrukturálnych zmien. Vanini teda kontroluje nielen proces výroby svojej čokolády, ale začína už priamo od jej zrodu – na plantážach.

História tejto firmy siaha ešte do roku 1940, kedy Silvio Agostoni a jeho manželka Carolina Vanini založili ICAM (Industria Cioccolato ed Affini Morbegno), spoločnosť, ktorej cieľom bolo predávať vysokokvalitné čokoládové produkty. To sa jej aj podarilo. Na trhu sú v súčasnosti v ponuke desiatky druhov a značiek tejto pochúťky. Určite si však treba vyberať dôkladne a vyvarovať sa lacných čokolád, ktoré čokoládou často v skutočnosti ani nie sú. Vanini predstavuje exkluzivitu, ktorá konzumentovi prinesie harmóniu chutí, lahodnosť a
najkvalitnejšie suroviny.

NIPOS                              Photos: Vanini Press

www.vaninicioccolato.it