Autentické príbehy, nadčasové témy

Letné osvieženie na „pieskoch“

0

V horúčavách letných dní výrazne pomáha chladený drink alebo zmrzlina. V prípade letoviska Eddé Sands v Libanone však na zmiernenie horúčavy, ktorej hladinu zvýšila prehliadka spodného prádla spoločnosti K-Lynn, potrebovali diváci vedrá ľadu.

K-Lynn lingerie vznikla v americkom Dallase a svoje obchodné aktivity na Strednom Východe otvorila v roku 1988. Centrom spoločnosti sa stal Bejrút v Libanone.
Cieľom K-Lynn lingerie je sprístupniť produkty vysokej kvality na rastúci trh v Libanone. Úspech spoločnosti sa ukrýva za exkluzívnou ponukou medzinárodne známych značiek, ku ktorému výrazne dopomohol aj jedinečný zákaznícky servis. Inovácie, kreativita a snaha stále prinášať na trh novinky dopomohli K-Lynn Lingerie Lebanon transformovať sa na nositeľa trendov v tejto krajine.

Módne prehliadky na najznámejšej pláži v Libanone – Eddé Sands patria v spoločnosti K-Lynn Lingerie už k tradíciám. Libanonský plážový raj a wellness centrum je situované na pobreží Stredozemného mora neďaleko starovekého prístavu, ktorý sa nachádza v meste Byblos. Mesto leží 35 km severne od Bejrútu.
Rekreačná oblasť Eddé Sands sa rozprestiera na 100 000 m2 a ponúka unikátne služby na úrovni piatich hviezdičiek. Návštevníci tohto rezortu môžu využívať bohaté kultúrne, zábavné aktivity v rozmanitom prostredí, ktoré dotvárajú pieskovcové stavby, zelené plochy a úseky s nádhernými záhradami.

Atraktivitu okoliu dodávajú bazény, skvelé reštaurácie a bary. Eddé Sands neláka len domácich návštevníkov, ale jeho sláva sa postupne rozširuje aj do zahraničia a čoraz častejšie tu môžete objaviť aj cudzincov.

Nipos     Photos: ISIFA

www.klynnlingerie.com
www.eddesands.com