Autentické príbehy, nadčasové témy

Leto v znamení miešaných nápojov

0

Leto je za dverami a s prichádzajúcimi teplými večermi nie je nič lepšie, ako posadiť sa na záhradu alebo terasu a dať si dobre namiešaný vychladený drink. Po celodennej horúčave je to to pravé osvieženie a príjemná bodka za náročným dňom. Veľmi obľúbené sú v dnešnej dobe miešané nápoje na báze sektu, bublinky navodia tú správnu atmosféru a výborne doplnia chuť každého nápoja.

V prípade, že nemôžete, alebo nechcete piť miešaný nápoj s alkoholom, obľúbená slovenská znčaka sektu ponúka aj nealkoholickú alternatívu. Na náš trh prišla novinka – nealkoholický Hubert, z ktorého si tiež môžete pripraviť lahodný drink. Nemusíte mať ani barmanský kurz, namiešať si chutný nápoj doma je naozaj rýchle a jednoduché.


Miešané nápoje s alkoholom

Hugo
3 cl bazový sirup
drvený ľad
mäta
Hubert de Luxe
sóda

Postup:
Do podávacieho pohára nalejeme bazový sirup, pridáme drvený ľad, mätu. Dolievame Hubert de Luxe a sódu. Premiešame barmanskou lyžicou.

Hubert passion
3 cl jahodové pyré
1 cl peach likér
1 cl limetová šťava
Ľad
Hubert Club ružový

Postup:
Do šejkra nalejeme jahodové pyré, peach (broskyňový) likér, limetovú šťavu a ľad, premiešame. Celý obsah prelejeme do podávacieho pohára. Dolejeme Hubert Club ružový.

De Luxe cucumber
2 cl apricot (marhuľový) likér
1 cl cucumber (uhorkový) sirup
1 cl limetová šťava
ľad
Hubert de Luxe

Postup:
Do šejkra nalejeme apricot (marhuľový) likér, cucumber (uhorkový) sirup, limetovú šťavu a ľad, premiešame. Celý obsah prelejeme do podávacieho pohára. Dolejeme Hubert de Luxe.


Niečo nealkoholické

Virgin beach
1cl peach (broskyňový) sirup
2 cl jahodové pyré
1 cl limetová šťava
ľad
Hubert nealkoholický

Postup:
Do šejkra nalejeme peach (broskyňový) sirup, jahodové pyré, limetovú šťavu a ľad, premiešame. Celý obsah prelejeme do podávacieho pohára. Dolievame Hubert nealkoholický.

Virgin sparkling blue
2 cl curacao blue sirup
1 cl passion fruit sirup
3 cl grapefruitový džús
1 cl limetová šťava
ľad
Hubert nealkoholický

Postup:
Do šejkra nalejeme curacao blue sirup, passion fruit sirup, grapefruitový džús, limetovú šťavu a ľad, premiešame. Celý obsah prelejeme do podávacieho pohára. Dolievame Hubert nealkoholický.

Virgin Hugo
3 cl bazový sirup
drvený ľad
mäta
Hubert nealkoholický
sóda

Postup:
Do podávacieho pohára nalejeme bazový sirup, pridáme drvený ľad, mätu. Dolievame Hubert nealkoholický a sódu. Premiešame barmanskou lyžicou.

CALVERA/ Press                                                                              Photos: Press

www.hubertsekt.sk