Autentické príbehy, nadčasové témy

LG a Prada predĺžili partnerstvo

0

Spoločnosti LG Electronics a PRADA uzavreli partnerstvo o vzájomnej spolupráci. Výsledkom bude mobilný telefón „PRADA Phone by LG 3.0“, ktorý bude dostupný na začiatku roku 2012.

Spolupráca oboch spoločností začala už v roku 2006. Výsledkom sú už dva mobilné telefóny, ktoré udivovali dizajnom, spracovaním, užívateľským rozhraním i špeciálnym balením. Jednalo sa o výnimočné produkty pre výnimočnú klientelu.

Spolupráca medzi spoločnosťami LG Electronics a PRADA prinesie zákazníkom niečo netradičné. Výsledkom budú najnovšie technológie od LG a jedinečný PRADA design, teda ideálna kombinácia krásy a technológie,“ uviedol Martin Malý, tlačový hovorca spoločnosti LG Electronics CZ.

Mobilné telefóny, ktoré vznikli spoluprácou oboch spoločností, boli vždy veľmi výnimočné produkty. „PRADA Phone by LG 1.0″ prvýkrát priniesol módne prvky do mobilného telefónu. A zaznamenal obrovský úspech. Predalo sa ho vyše 1 milión kusov. Zákazníci na kombináciu výnimočného štýlu a hi-end technológie počúvali. LG PRADA 1.0 je súčasťou stálej expozície múzea moderného umenia v New Yorku a múzea súčasného umenia v Šanghaji. Rovnako LG Prada 2.0 bol inovatívny telefón. Ponúkal plnohodnotnú QWERTY klávesnicu, dotykový displej a špeciálny softvér, ktorý nebol dostupný na žiadnom inom mobilnom telefóne.

Words & Photos: LG One

www.lge.sk