Autentické príbehy, nadčasové témy

LG G3 je najlepší smartfón v Európe

0

Vlajková loď značky LG, smartfón G3 získal ocenenie European Advanced Smartphone Award pre rok 2014-2015 od asociácie EISA (European Imaging and Sound Association). Najmodernejší smartfóne v Európe v sebe kombinuje vyspelú technológiu, inovatívny dizajn a revolučné funkcie. Z dielne LG cenu EISA získali taktiež 4K OLED televízor, Smart+ TV a SoundPlate.

Všetky ocenenia od asociácie EISA nám spravili obrovskú radosť,“ komentuje novinky Andrea De Sousa, marketingová manažérka LG Electronics. „Sme hrdí, že vyrábame produkty, ktoré našim zákazníkom spríjemňujú život a nachádzajú uznanie aj u nezávislých hodnotiteľov,“  dodáva.


European Advanced Smartphone Award

Hlavnú cenu v oblasti mobilných technológií si z tohtoročného ročníka EISA Awards odniesol smartfón LG G3. Bol vyvíjaný s ohľadom na reálne potreby zákazníka. Vďaka tomu žne veľké úspechy naprieč celosvetovými trhmi. V mene hesla „jednoducho múdrejší“ vznikol neprehliadnuteľný smartfóne s radom praktických funkcií. Obrí 5,5-palcový Quad HD displej s 13 MPx fotoaparátom s funkciou OIS+ a revolučným zaostrovaním Laser Auto Focus predstavujú hlavné prednosti tohto modelu, ktoré hodnotitelia EISA ocenili.

Dôležitú úlohu pri posudzovaní G3 zohral aj inovatívny dizajn Floating Arc, ktorý zaručuje pohodlné ovládanie jednou rukou a zároveň plne využíva výhody tlačidlá na zadnej strane. Smart Keyboard, Smart Notice, priateľské užívateľského prostredia (GUI) či bezpečnostné funkcie Knock CodeTM sú funkčnými doplnkami, ktoré poskytujú užívateľom maximálny komfort a radosť z ovládania.


Ocenenie EISA pre najlepšiu elektroniku

European Imaging and Sound Association tvorí 50 členov z 20 európskych krajín. Jej hlavným poľom pôsobnosti je oblasť zvuku a obrazu. Každoročne sú odovzdávané ceny EISA Awards v kategóriách audio, video, domáce kino, fotografia, elektronika v automobiloch a mobilné zariadenia. Ceny sú udeľované tým produktom, ktoré najlepšie kombinujú technologické, dizajnové, ergonomické a ekonomické vlastnosti.

Words & Photos: Press

www.lge.sk