Autentické príbehy, nadčasové témy

LG OPTIMUS L-SERIESII

0

LG OPTIMUS L-SERIESII

Spoločnosť LG Electronics dnes predstavila nový rad smartfónov LG Optimus L-SeriesII. Modely L3II, L5II a L7II ponúknu zábavu, štýlový dizajn a inteligentné funkcie. Navyše naviažu na úspech predchádzajúcej série z minulého roka.

S novým radom L-SeriesII sme vstúpili do úplne novej éry mobilnej komunikácie. Smartfóny LG sa začínajú stávať, vo svojej triede, plnohodnotným konkurentom,“ uviedol Martin Malý, tlačový hovorca LG Electronics CZ.


Druhá séria obľúbeného radu LG Optimus L-Series

Smartfóny LG Optimus L-SeriesII vynikajú nielen štýlovým dizajnom, ale prinášajú aj rad inteligentných funkcií. Vylepšené modely L3II, L5II a L7II sa môžu pochváliť niekoľkými novými prvkami. Medzi novinkami nájdeme inovovaný elegantný vzhľad, laserom dekorované zadné kryty a múdru Smart LED Lighting notifikačnú diódu na hlavnom tlačidle. Samozrejmosťou sú aj užívateľsky obľúbené funkcie ako QuickMemo, Quick Button alebo Safety Care. S funkciou QuickMemo môžete ľahko a rýchlo zaznamenať a zdieľať svoje ručne písané poznámky. Aplikácia Quick Button zasa umožní prispôsobiť si horúcu klávesu na spúšťanie akejkoľvek aplikácie (napríklad fotoaparátu, prehliadača, hudobného prehrávača alebo dokonca QuickMemo). Vďaka funkcii Safety Care budú mať vaši blízki stále prehľad o tom, kde sa práve nachádzate. Možnosť presmerovania tiesňových hovorov, oznámenie o nepoužívaní telefónu a o polohe užívateľa oceníte nielen v prípade núdze, ale aj keď máte malé deti.


LG Optimus G prináša komunikáciu bez hraníc

Slovenskej  a Českej premiéry sa dočkal na začiatku apríla aj prémiový smartfón LG Optimus G, ktorý vyniká skvelým spracovaním a ponúka pokročilé užívateľské funkcie. Telefón sa môže pochváliť najnovšou verziou operačného systému Google Android Jelly Bean 4.1.2 a výkonným procesorom Quad-Core optimalizovaným pre siete 4G LTE. Kvalitný displej LG True HD IPS Plus s technológiou Zerogap Touch zabezpečuje jednoduché ovládanie a vďaka IPS displeju s rozlíšením 1280 x 768 bodov ponúka Optimus G úžasne ostrý obraz a prirodzené farby. Samozrejmosťou je ochrana displeja odolným sklom Gorilla® Glass 2.


Rýchly a výkonný LG Nexus 4

Smartfón Nexus 4 od LG zaujal spotrebiteľa štýlovým dizajnom, najrýchlejšou verziou operačného systému Android 4.2 JellyBean a najnovšími aplikáciami od Google. Nexus 4 vychádza zo spolupráce spoločností LG a Google a prináša užívateľom výnimočnú rovnováhu medzi kvalitou spracovania a funkciami. Vďaka tomu sa dočkal skvelých ohlasov nielen od užívateľov ale aj novinárov.

Words & Photos: Native PR

www.lge.sk